DieRoten.pl
Reklama

Sanches: Czekam wciąż na swoją szansę

fot.
Reklama

Jeszcze na początku sezonu wiele wskazywało, że Renato Sanches w końcu odbuduje swoją formę w Monachium, ale póki co z zapowiedzi Niko Kovaca nie wniknęło zbyt wiele...

Niestety mimo szumnych zapowiedzi portugalski pomocni nie może liczyć na zbyt wiele szans w tym sezonie. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, to 21-latek miał okazję wystąpić w sumie w 21 spotkaniach (717 minut), w których to z kolei miał udział przy 4 bramkach (gol oraz trzy asysty).

Ostatnio Renato Sanches w rozmowie dla niemieckiego „Sport1” przyznał, że nadal czeka na szansę gry od samego początku. Portugalczyk nie rozumie także dlaczego Kovac nie daje mu okazji na grę, ale ma nadzieję, że ulegnie to zmianie.

− Czekam na swoją szansę, nadal pracuję i czekam, aż zagram, ale oczywiście chcę grać jeszcze więcej. Trener nie wyjaśnia mi dlaczego nie gram – powiedział Renato Sanches.

− Sezon nie dobiegł jeszcze końca, mamy wciąż dwa miesiące i w tym okresie wszystko jest jeszcze możliwe – podsumował Portugalczyk.

Na temat wychowanka Benfiki wypowiedział się także Mats Hummels oraz Hasan Salihamidzic.

Mats Hummels:

Przykro mi, że Renato nie otrzymuje swojej szansy, ponieważ jest dobrym facetem i zawodnikiem ze wspaniałym wachlarzem umiejętności. Moim zdaniem, jeśli wniesie to wszystko na boisko, to będzie miał bardzo, ale to bardzo dobrą karierę. Wciąż jest bardzo młody i nie można o tym zapominać.

Hasan Salihamidzic:

− Rozumiem, że jest niezadowolony, gdyż nie gra. Renato jest bardzo dobry i dobrze trenuje, ale przed nim są także inni, trener decyduje o wszystkim i musisz akceptować jego decyzję.

Źródło: Sport1
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...