DieRoten.pl
Reklama

Salihamidzic wrócił do Monachium: Optymizm? Zawsze

fot.
Reklama

Jak już informowaliśmy Was wcześniej, dziś doszło do spotkania dyrektorów sportowych Bayernu Monachium oraz Juventusu w sprawie De Ligta.

Zgodnie z zapowiedziami niemieckiej i włoskiej prasy, Hasan Salihamidzic poleciał dziś do Turynu, gdzie spotkał się z Federico Cherubinim, czyli dyrektorem sportowym Juventusu. Celem spotkania był oczywiście Matthijs de Ligt.

Co prawda nie osiągnięto żadnego porozumienia, ale przed powrotem do Monachium, członek zarządu bawarskiego klubu w rozmowie dla włoskich mediów, przyznał wprost, iż jest optymistycznie nastawiony w sprawie kwestii transferu holenderskiego stopera.

− Zobaczymy, nie mogę nic powiedzieć na temat transferu Matthijsa de Ligta. Optymizm? Zawsze jesteśmy optymistyczni – powiedział „Brazzo”.

Jak informuje niemiecki „Sky”, podczas spotkania kierownictwa sportowego Bayernu i Juventusu, padły pierwsze konkretne kwoty. Mimo optymizmu „Brazzo”, negocjacje z Juve nie będą należały do łatwych. Planowane są kolejne rozmowy, zaś cierpliwość będzie wręcz wskazana.

Włoska „La Gazzetta dello Sport” dodaje, że podczas rozmów Salihamidzica z Cherubinim, nie doszło do zawarcia finalnego porozumienia. Oferty klubów wciąż się różnią, zaś niebawem dojdzie do kolejnych negocjacji.

Chciałabym to powiedzieć, ale nie mogę. Rozmawialiśmy… Zawsze ważne jest, aby rozmawiać. Teraz trzeba zobaczyć, co z tego wyjdzie – podsumował Salihamidzic w Monachium.

Źródło: Bild / Sky / LGdS
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...