DieRoten.pl

Salihamidzic: Można dostać szału po takim meczu

23.10.2019, 08:52:11
FotoOlimpik

Bramki Roberta Lewandowskiego (2) oraz Corentina Tolisso wystarczyły wczorajszego wieczoru, aby pokonać na wyjeździe w Lidze Mistrzów ekipę Olympiakosu 3:2. Mimo wszystko gra monachijczyków pozostawiała wiele do życzenia...

W strefie mieszanej na pytania dziennikarzy tradycyjnie po meczu Ligi Mistrzów odpowiadał nie tylko trener bawarskiego klubu, ale i również dyrektor sportowy monachijczyków.

Hasan Salihamidzic w wywiadzie pomeczowym dał jasno do zrozumienia, że choć zespół musi grać lepiej, to mimo wszystko najważniejsze są 3 punkty i wykonanie kolejnego kroku w drodze awansu do fazy pucharowej. Podobnego zresztą zdania jest Niko Kovac.

Ponadto Bośniak skrytykował francuską kadrę narodową za powołanie Lucasa Hernandeza i jego grę podczas zgrupowania. Z kolei chorwacki szkoleniowiec wskazał również jakie braki posiada obecnie Bayern i co należy poprawić. Fragmenty wypowiedzi obu panów znajdziecie poniżej.

Hasan Salihamidzic na temat:

…meczu z Olympiakosem:

„…Dostajesz szału oglądając takie mecze. Wszystko musi funkcjonować lepiej. Widać, że chcemy grać do przodu, ale nie wychodzi nam to płynnie. Nie byliśmy w stanie kontrolować środka pola i rozgrywać piłki jak należy. Nie byliśmy w stanie grać swoim stylem. W dodatku kilku naszych doznało urazów. Nie możemy jednak zapominać, że wygraliśmy i mamy teraz 9 punktów.”

…francuskiej kadry narodowej:

„…Rummenigge interweniował jeszcze zanim Lucas poleciał na zgrupowanie. Nie spodobał mi się fakt, że mimo wszystko zagrał. To mnie podirytowało. Nie chcę nikogo winić, ale musisz ufać takim ludziom jak Dr Mueller-Wohlfahrt.”

…Thomasa Muellera:

„…Thomas jest bardzo ważnym piłkarzem naszej drużyny. Czasami się tak zdarza, że nie zagra w kilku meczach.”

Niko Kovac na temat:

…występu drużyny:

„…Mój zespół ponownie udowodnił, że może być skuteczny, mimo konieczności gonienia wyniku. Słowa uznania, że odwrócili losy meczu. Mamy teraz 9 punktów i jesteśmy już prawie w fazie pucharowej.”

…warunków w Pireusie:

„…Warunki dzisiejszego wieczoru były trudne. Atmosfera na stadionie była niesamowita, zaś temperatura nie służyła obu zespołom.”

…gry Bayernu:

„…Na ten moment brakuje kontroli. W pierwszej połowie graliśmy bardzo wolno i rzadko wykorzystywaliśmy skrzydła. Wiele razy traciliśmy koncentrację. Nie możesz wtedy grać płynnie. Jestem jednak zadowolony z faktu zdobycia 3 punktów.”

…Coutinho:

„…Brakuje mu obecnie nieco szczęścia. Często ma dobre momenty, ale jego strzały są blokowane lub podania są przerywane. Mimo wszystko jestem zadowolony z jego występu i całej naszej drużyny.”

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (11)

reklama23.10.2019 21:49
@Jurgen1982 Przegięcie po całości. Kontuzje zawodników to wina lekarza xD
Lekarz leczy kontuzje, a nie im zapobiega. Ty serio myślisz, że źle mu wyleczyli kolano i teraz dlatego ma problem z kostką xD
23.10.2019 16:49
Liczba kontuzji naprawdę jest zastanawiająca i chyba nie przez przypadek Pep wywalił Dr Mueller-Wohlfahrt. Coś z nim nie gra skoro łapiemy tyle kontuzji. Jeśli chodzi o resztę wypowiedzi to można było się tego spodziewać że usłyszymy coś w stylu "Mimo wszystko jestem zadowolony z jego występu i całej naszej drużyny" - to brzmi jakby on tracił przytomność podczas meczu i strzelał komentarze losowo, bo ja nie wiem z czego można być zadowolonym po takim meczu?
23.10.2019 16:26
Powoli zaczyna rzucać oskarżenia na innych czy to na trenera czy francuską reprezentację, a on odpowiada za to, że w ostatnich latach do Bayernu przychodzą piłkarze podatni na urazy, a kadra jest tak zbudowana, że nie ma dwóch piłkarzy na pozycję gdy zawodnicy doznają urazów wykluczających ich na tygodnie lub miesiące...
23.10.2019 15:52
Można dostać szału jak się widzi takiego dyrektora sportowego w tak wielkim klubie jak Bayern
23.10.2019 12:00
Po takim meczu można też dostać pisemko z zwolnieniem.
23.10.2019 10:52
Te wypowiedzi to brzmią jak z jakiegoś stand-upu :)
23.10.2019 10:26
@tapczan to jest nic. On jest zadowolony z występu drużyny :)
23.10.2019 10:24
Salihamidzic mówi jak gdyby dziś się dopiero obudził. Przecież taką padlinę gramy od początku sezonu!!!Daremny jest, tak samo jak Kovac!!
23.10.2019 10:12
"Często ma dobre momenty, ale jego strzały są blokowane lub podania są przerywane" - xd
23.10.2019 09:44
"temperatura nie służyła obu zespołom." co miał na myśli Kovac wypowiadając te słowa?
23.10.2019 08:54
Jeden z najgorszych występów w tym sezonie.

reklama