DieRoten.pl

Salihamidzic broni Goretzkę

23.01.2018, 00:19:01
FotoOlimpik

Leon Goretzka nie będzie miał łatwo w nadchodzących miesiącach wskutek ogłoszonego niedawno transferu do Bayernu Monachium w letnim okienku transferowym.

Młody pomocnik Schalke 04 w ostatnich dniach musiał liczyć się z wieloma wyzwiskami skierowanymi w jego stronę i nie tylko. Mimo wszystko zdaniem Hasana Salihamidzica, czyli dyrektora sportowego Bayernu, zachowanie kibiców Schalke względem Goretzki nie jest właściwe.

– Leon jest traktowany przez nich niewłaściwie. Dla niego to całkiem normalne, że zdecydował się poczynić taki krok w swojej karierze. Jestem pewny co do tego, że do końca czerwca będzie dawał z siebie wszystko dla Schalke – powiedział dyrektor sportowy FCB.

Bośniak wyjawił również, że wszyscy w klubie są bardzo zadowoleni z faktu pozyskania Leona Goretzki, który zdaniem wielu ekspertów niemieckiej piłki ma przed sobą wielką karierę.

Hasan Salihamidzic zaprzeczył także plotkom jakoby Bayern Monachium planował ściągnąć Goretzkę jeszcze w zimowym okienku transferowym. Popularny "Brazzo" stanowczo wykluczył taką możliwość.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że tak młody i utalentowany piłkarz jak Goretzka dołączy do naszego klubu. Jestem pewny, że do końca trwania swojego kontraktu w Schalke będzie dawał z siebie wszystko – mówił dalej "Brazzo".

– Planujemy obecnie ze składem jaki posiadamy, dlatego też nie mamy żadnych intencji i powodów, aby ściągać Leona już teraz zimą – zakończył Hasan Salihamidzic.

źródło: Sport1.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama23.01.2018 19:38
Zgadzam się że mają prawo się zdenerwować ale jednak powinni mieć więcej szacunku dla gracza który wiele dla klubu zrobił i możliwe że pomoże w zakwalifikowaniu się do ligi mistrzów!!
23.01.2018 09:09
Niema się co dziwić kibice są wkur.... takie ich prawo.

reklama