DieRoten.pl

Saier: To było gorzkie popołudnie

04.04.2022, 07:55:56
DieRoten.pl

Nie dalej jak dwa dni temu, swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek niemieckiej pierwszej Bundesligi rozegrali zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Rywalem monachijczyków w ramach dwudziestej ósmej kolejki niemieckiej Bundesligi była drużyna SC Freiburg, która w ostatnich tygodniach radziła sobie całkiem dobrze (piąte miejsce w tabeli ligowej).

Koniec końców mistrzowie Niemiec pokonali swoich rywali z Badenii-Wirtembergii aż 4:1 (do pierwszej połowy na tablicy wyników widniał wynik 0:0). Po zakończeniu spotkania przed kamerami stacji „Sky” na temat porażki z „Bawarczykami” wypowiedział się dyrektor sportowy SCF – Jochen Saier.

− Podsumowując, to było gorzkie popołudnie dla całego naszego klubu. Myślę, że w tym meczu prezentowaliśmy się naprawdę dobrze, a potem straciliśmy dwie bramki – powiedział Saier.

− Biorąc pod uwagę ten wynik, to sądzę, iż był on nieco zbyt wysoki, mając na uwadze przebieg spotkania – podsumował Jochen Saier.

Warto podkreślić, że mistrzowie Niemiec strzelając w sobotę 4 bramki, mają już na swoim koncie już 85 goli, co jest nowym rekordem w historii rozgrywek niemieckiej 1. Bundesligi. Rekord wszech czasów to 101 trafień w kampanii 1971/72.

źródło: Sky

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)04.04.2022 11:46
Wszystkie siły rzucili na obronne w pierwszej połowie i w drugich 45min zapłacili za to cenę.
04.04.2022 09:28
Wynik był sprawiedliwy!! O ile w pierwszej połowie Freiburg zagrał bardzo dobrze i potrafił nam się przeciwstawić o tyle w drugiej już nie istnieli!! Nie wiem, zabrakło sił? umiejętności? Wynik był naprawdę sprawiedliwy.