DieRoten.pl
Reklama

Sabitzer chce zostać w United

fot. skwiot.pl
Reklama

Nie ulega wątpliwości, że zimowe okienko transferowe było bardzo intensywne w przypadku pierwszego zespołu Bayernu Monachium.

Oprócz zatrudnienia trzech nowych zawodników, bawarski klub zdecydował się również na jedno odejście – stolicę Bawarii opuścił Marcel Sabitzer, który udał się na wypożyczenie do końca sezonu do Manchesteru United.

Warto jednak odnotować, że „Czerwone Diabły” nie zapewniły sobie opcji wykupu Austriaka – jednakże media od samego początku donoszą, że Anglicy będą otwarci na transfer definitywny pomocnika latem, jeśli ten spełni pokładane w nim oczekiwania.

Jak zaś poinformował wczoraj Florian Plettenberg w „Sky Transfer Update Show”, 29-latek pragnie zostać na dłużej na Old Trafford, jako że nie ma on już większej przyszłości w Bayernie Monachium. Ponadto ten Hag i spółka również wyobrażają sobie dłuższą współpracę z byłym graczem RB Lipsk.

Marcel Sabitzer

Póki co od momentu swoich przenosin do Manchesteru United, Marcel miał okazję założyć koszulkę „Czerwonych Diabłów” 9-krotnie. Z kolei przed dwoma dniami, Sabitzer zdobył bramkę w wygranym 3:1 pojedynku FA Cup z Fulhamem.

Źródło: Sky Transfer Update Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...