DieRoten.pl

Rummenigge o Sane, Lidze Mistrzów i Mane

02.12.2019, 10:39:01
FotoOlimpik

Jak już informowaliśmy Was wcześniej, nie dalej jak wczoraj odbyła się tradycyjna i coroczna wizyta piłkarzy, sterników i członków sztabu szkoleniowego w różnych fanklubach Bayernu.

Dla przykładu prezes mistrzów Niemiec wybrał się znajdującego się w Antiesenhofen fanklubu „Antiesental”. Jak zwykle Karl-Heinz Rummenigge odpowiadał na wiele pytań związanych z Bayernem Monachium i jego przyszłością.

64-latka poproszono między innymi o kilka słów na temat Leroya Sane, który wedle prasy wciąż pozostaje celem transferowym numer jeden na liście życzeń bawarskiego klubu. Ponadto „Kalle” zaznaczył, że „Bawarczycy” muszą poradzić sobie lepiej w Lidze Mistrzów niż miało to miejsce w poprzednim sezonie.

− Jestem w tym biznesie zbyt długo. Jeśli powiedziałbym coś na ten temat (kupna Sane – przyp. red.), to pojawiłby się niepokoje, a cena na pewno nie poszłaby w dół. To nic dobrego – powiedział Rummenigge.

− Musimy sobie poradzić lepiej w Lidze Mistrzów niż miało to miejsce w poprzednim sezonie. Jeśli będziemy mieli nieco szczęścia, to możemy zajść daleko. Mam nadzieję, że wylosujemy atrakcyjnego rywala i będziemy w formie w fazie pucharowej – dodał „Kalle”.

Rummenigge odniósł się również do osoby pomocnika Sadio Mane z Liverpoolu, który kilka lat temu mógł trafić do Bayernu Monachium.

Swego czasu wykazywaliśmy zainteresowanie Mane (grał wtedy dla RB Salzburg – przyp.red.), ale jakimś trafem nie wyszło. Udał się wtedy do Southampton, po czym trafił do Liverpoolu. Szkoda – podsumował prezes Bayernu.

źródło: Bild
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama03.12.2019 11:15
Oby już zima. To by było rewelacyjne wzmocnienie. Na skrzydłach wyraźnie brakuje jakości.
02.12.2019 21:05
Leroy na pewno będzie nasz.
02.12.2019 14:04
02.12.2019 11:41
Czyli Leroy u nas - pytanie tylko kiedy, zima czy lato.
02.12.2019 11:38

reklama