DieRoten.pl

Rummenigge dumny z postawy i triumfu juniorów Bayernu

19.06.2017, 07:42:39
Photogenica

Wczorajszego popołudnia Bayern Monachium do lat 17 pokonał na Gruenwalder Stadion w Monachium Werder Bremę 2:0 w finale mistrzostw Niemiec U17 i zdobył tym samym swój piąty tytuł mistrzowski w historii.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Szczególnie zadowolony z triumfu młodych „Bawarczyków” jest Karl-Heinz Rummenigge. Prezes Bayernu Monachium pochwalił podopiecznych Tima Waltera i jego asystenta Tobiasa Schweinsteigera za ciężką pracę na przestrzeni całego sezonu.

Prezes „Dumy Bawarii”, choć przebywa wciąż na zasłużonym urlopie, to nie przeszkodziło to popularnemu „Kalle” na złożenie gratulacji juniorom Bayernu Monachium.

Drodzy zawodnicy Bayernu U17, drogi Timie Walterze oraz cały pozostały sztabie pomagającym drużynie: gorące gratulacje za wygranie mistrzostwa Niemiec. To coś wspaniałego i fantastycznego, że juniorzy Bayernu wygrali tytuł po raz pierwszy od tak długiego okresu czasu. Bawcie się dobrze i świętujcie. Słowa uznania i podziękowania, Karl Heinz Rummenigge – napisał Rummenigge w swoim oświadczeniu.

Dla ekipy ze stolicy Bawarii jest to już piąte mistrzostwo Niemiec do lat 17. Po raz ostatni "Bawarczycy" zdobyli tytuł w sezonie 2006/07, zaś jednym z ówczesnych zawodników FCB U17 był doskonale nam znany Diego Contento.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (1)

reklama19.06.2017 08:45
Niech to się tylko choć w minimalnym stopniu przełoży kiedyś na grę dla pierwszej druzyny. Kiedy ostatnio Bayern mial młodego zdolnego gracza w składzie?

reklama

reklama