DieRoten.pl

Choć Bayern Monachium rzadko kiedy bierze się za dementowanie plotek transferowych, to tym razem bawarski zespół postanowił zabrać stanowisko w sprawie ostatnich plotek łączących Bayern z Cristiano Ronaldo.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Klub ze stolicy Bawarii postanowił określić ostatnie doniesienia transferowe związane z "możliwym" transferem Cristiano Ronaldo na Allianz Arenę jako "Największa kaczka dziennikarska dnia".

Ostatnio włoska gazeta "La Gazetta dello Sport" poinformowała jakoby Bayern Monachium był zainteresowany pozyskaniem portugalskiego zawodnika Realu Madryt. Plotka ta błyskawicznie została podchwycona przez prasę nie tylko w Niemczech, ale i całej Europie.

Oficjalne stanowisko postanowił zabrać sam Karl-Heinz Rummenigge, który stanowczo zaprzeczył ostatniej plotce i przyznał, że powinna ona zostać wysłana do świata fantasy.

Przywykliśmy, że jesteśmy tematem i jednym z adresów wielu plotek transferowych podczas okienek transferowych. Normalnie nie mamy w zwyczaju komentować plotek, jednakże w tym wypadku, a konkretniej w sprawie Cristiano Ronaldo, chcielibyśmy zająć jasne stanowisko: Ta plotka jest całkowicie gołosłowna i bezzasadna i powinna zostać odesłana do świata fantasy stwierdził prezes Bayernu Monachium.

Ową "kaczką dziennikarską" na oficjalnej stronie Bayernu przedstawił znany wszystkim kaczor Franz.  

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (8)

reklama24.06.2017 10:35
Z czegoś media muszą w końcu "żyć" , nie? :)
20.06.2017 22:01
Według mnie, nie ma tematu. Po co Bayernowi 32-letni zawodnik, za którego musieliby zapłacić jakieś 400 mln? On nie pasowałby do Bayernu.
20.06.2017 18:23
20.06.2017 07:05
To i tak nie miało szans się udać. 32 lata, bez przesady :)
19.06.2017 21:09
No bez jaj...gdzie tam Ronaldo w Monachium. :D
19.06.2017 19:39
Kaczka, kaczką, a niektórzy i tak w to uwierzyli :P
19.06.2017 16:33
To tylko taka zasłona dymna, wszystko jest już przyklepane.
19.06.2017 16:09
Myślę,że Ronaldo przyzwyczajony do regularnych wyzwań w lidze hiszpańskiej,nie miałby co robić w Niemczech.Podobnie w PSG.Pod tym względem najbliżej by mu było chyba do Anglii.

reklama

reklama