DieRoten.pl
Reklama

Romano: Mane coraz bliżej Al-Nassr

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Senegalczyk wkrótce zamieni europejski na arabski futbol.

W mediach nie od dziś spekuluje się, że – po nieudanej przygodzie z Bayernem – Sadio Mane opuści Monachium już wkrótce, dołączając tym samym do wicemistrza Saudi Pro League – Al-Nassr. Arabia Saudyjska prowadzi od początku tego lata wielką transferową ofensywę i wszystko wskazuje na to, że senegalski skrzydłowy stanie się kolejną gwiazdą, która tam powędruje.

Jak donosi Fabrizio Romano, agent Mane, Bjoern Bezemer dotarł do Japonii, gdzie negocjuje transfer Senegalczyka z przedstawicielami Al-Nassr. Rozmowy mają wkraczać właśnie w kluczową fazę, a Sadio jest bardzo blisko przenosin do Arabii Saudyjskiej. Wicemistrzowie Saudi Pro League oferują Bayernowi 37 milionów euro za skrzydłowego.

Po takich graczach, jak Lucasie Hernandezie, Alexandru Nuebelu czy Marcelu Sabitzerze, Sadio Mane może być kolejnym zawodnikiem, który opuści Bawarię. Jak dotychczas – FCB zarobiło na odejściach 65 milionów euro. Jeśli dodamy do tego 37 milionów za Mane, o których się mówi, łączny zarobek będzie przekraczać 100 milionów. A wkrótce Bayern może pożegnać również innych graczy, m.in. Benjamina Pavarda czy Yanna Sommera.

Źródło: Fabrizio Romano
FJankowski

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...