DieRoten.pl
Reklama

Romano: Guerreiro nowym graczem Bayernu!

fot. Wirestock Creators / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, to mistrzowie Niemiec nieoficjalnie pozyskali drugiego nowego zawodnika na sezon 2023/2024.

Dziś wieczorem dziennikarz Florian Plettenberg poinformował, że w ostatnich dniach doszło do kolejnych rozmów Bayernu z Raphaelem Guerreiro i jego agentami. Mówi się, że wszystkie zaangażowane strony są bliskie porozumienia, zaś defensor miał zasygnalizować, iż gotów jest dołączyć do FCB.

Jak z kolei dosłownie przed chwilą zakomunikował włoski dziennikarz i ekspert transferowy – Fabrizio Romano – Portugalczyk miał dziś w pełni dogadać się z „Bawarczykami” w sprawie kontraktu do 2026 roku. 29-latek zasili szeregi rekordowego mistrza Niemiec na zasadzie wolnego transferu.

Włoch donosi również, że ustalono już wszystkie szczegóły 3-letniej umowy. W przyszłym tygodniu Rapha przejdzie niezbędne badania medyczne, po czym zjawi się przy Saebener Strasse, aby oficjalnie złożyć podpis pod kontraktem.

Raphael Guerreiro

Raphael do Borussii Dortmund trafił latem 2016 roku z francuskiego FC Lorient za sumę 12 milionów euro. W trakcie swojej 7-letniej przygody z BVB, wystąpił w 224 spotkaniach o stawkę, zaś jego dorobek w tym czasie to 40 bramek oraz 50 asyst. Ponadto razem z kolegami, Guerreiro sięgnął po 3 tytuły.

 

Źródło: Romano / Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...