DieRoten.pl
Reklama

Rolfes: Mam dobre przeczucie, że Tah zostanie z nami

fot. Fotolia
Reklama

Choć do otwarcia letniego okienka transferowego pozostało jeszcze sporo czasu, to media spekulują już o możliwych ruchach transferowych w wielu europejskich klubach.

Sporo tych plotek dotyczy również Bayernu Monachium, który ma pracować między innymi na pozyskaniem nowego środkowego obrońcy.

Na ten moment najgorętszym kandydatem według różnych doniesień prasowych jest Jonathan Tah, który na co dzień występuje w Bayerze 04 Leverkusen. Niemniej jednak szefowie aktualnego mistrza Niemiec nie są otwarci na sprzedaż jednego z kluczowych graczy w zespole Xabiego Alonso.

Ostatnio w rozmowie na łamach „Sky” na temat możliwego odejścia defensora wypowiedział się dyrektor sportowy „Aptekarzy”, czyli Simon Rolfes, który ma dobre przeczucie, że 28-latek zostanie w klubie na dłużej.

− Oczywiście to w pełni zrozumiałe, że kiedy masz pewien wiek, myślisz o odejściu i podjęciu się nowego wyzwania w swojej zawodowej karierze – powiedział Rolfes.

− Niemniej jednak jestem spokojny – on wie doskonale, co tutaj się wydarzyło przez ostatnie lata i co nadal jest możliwe, dlatego też mam dobre przeczucie, że Jonathan zostanie z nam – podsumował Simon Rolfes.


Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...