DieRoten.pl

Robben wkrótce podejmie decyzję o przyszłości

17.06.2019, 08:00:16
Ł. Skwiot

Póki co wraz z końcem bieżącego sezonu stolicę Bawarii opuści dokładnie czterech zawodników. Mowa o takich piłkarzach jak James, Rafinha, Franck Ribery oraz Arjen Robben.

Podczas gdy James Rodriguez powróci do Realu Madryt (wedle plotek tylko chwilowo), zaś Rafinha zostanie piłkarzem ekipy Flamengo Rio de Janeiro, to wciąż nie wiadomo jaka przyszłość czeka dwójkę legendarnych skrzydłowych FCB.

Zarówno Arjen Robben, jak i Franck Ribery nie podjęli jeszcze ostatecznej decyzji co do swojej dalszej gry. Jedno jest pewne – celem obu panów jest gra na wysokim poziomie w wielkim klubie jeszcze przez kilka najbliższych lat. W przypadku Holendra niebawem powinniśmy poznać jego nowego pracodawcę.

Holenderski skrzydłowy był obecny wczoraj na pierwszym finale meczu koszykarskiego o mistrzostwo Niemiec. Bayern pokonał Albę Berlin, zaś 35-latek został poproszony przez jednego z dziennikarzy o kilka słów na temat przyszłości.

W przeciągu 1 czy dwóch tygodni zostanie podjęta definitywna decyzja – stwierdził Arjen Robben.

Jak dowiadujemy się za pośrednictwem niemieckiego „Sky” Robben wciąż nie wie jaki obierze sobie kierunek. W grę wchodzi między innymi powrót do Holandii lub też gra w innym topowym klubie w Europie (od wielu tygodni spekuluje się o portugalskiej Benfice).

źródło: Sky
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama17.06.2019 15:09
Z pewnością jakieś rozmowy są prowadzone a dowiemy się w swoim czasie. Ja stawiam na powrót do Holandii. Groningen lub PSV.
17.06.2019 13:50

reklama