DieRoten.pl
Reklama

Robben odwiedził kolegów przy Saebener Strasse

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Wczorajszego przedpołudnia miała miejsce ostatnia sesja treningowa pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec przed dzisiejszym pojedynkiem ligowym z RB Lipsk.

Zanim jednak piłkarze Bayernu udali się na poligon treningowy przy Saebener Strasse, Thomasa Muellera i spółkę spotkała bardzo miła niespodzianka – kolegów odwiedził legendarny Arjen Robben.

Holender pojawił się przy Saebener Strasse wraz ze swoimi dwoma synami, uściskał każdego z zawodników oraz odbył kilka rozmów. Jak czytamy na oficjalnej stronie bawarskiego klubu, atmosfera była bardzo przyjazna, co też potwierdził na konferencji prasowej trener Tuchel.

Opiekun mistrzów Niemiec zażartował także w rozmowie z dziennikarzami, że zaproponował emerytowanemu skrzydłowemu powrót na mecz z Lipskiem, ale przepisy DFB nie pozwalają na zarejestrowanie nowego gracza w tak późnym czasie.

– Próbowałem go przekonać żeby zagrał jutro (śmieje się). Niestety przepisy DFB uniemożliwiają rejestrację nowych zawodników w tak późnym czasie – powiedział Tuchel.

– Nie no, to miłe, że tu jest. Jego jasność, siła psychiczna, głód i jednocześnie skromność - są po prostu imponujące. Jest bardzo mile widziany. Każdy zawodnik może wziąć przykład z Arjena Robbena – podsumował Thomas Tuchel.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...