DieRoten.pl

Ribery: Mogę tylko pogratulować FCB transferu Mane

06.07.2022, 14:38:33

Już niebawem przy Saebener Strasse w Monachium zjawi się jedna z największych gwiazd światowego futbolu, a dokładniej Sadio Mane!

Senegalczyk dokładnie dwa tygodnie temu został oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik Bayernu Monachium, który zapłacił za skrzydłowego 32 mln euro kwoty podstawowej plus 9 mln euro w bonusach.

W ostatnich dniach na temat transferu Sadio Mane do FCB wypowiedziało się wiele znanych osobistości ze świata piłki. W najnowszym wydaniu tygodnika „Sport Bild”, swoje zdanie wyraził legendarny Franck Ribery, który spędził w bawarskim klubie 12 lat.

− Mogę tylko pogratulować Bayernowi transferu Sadio Mane. To super transfer dla całej Bundesligi! – powiedział Ribery.

− Pamiętam, jak wielkie były emocje, gdy dołączyłem do FCB w 2007 roku. Co do Mane, to oczekiwania będą duże, ale myślę, że Sadio je spełni. Ważny będzie dobry start. Wiem z doświadczenia, że kibice FCB ułatwiają start, bo witają każdego z otwartymi ramionami – dodał.

Sadio Mane jest nominalnie lewoskrzydłowym, ale jego przeszłość w Liverpoolu pokazała, że z powodzeniem może on również występować na innych pozycjach. Franck Ribery nie ma wątpliwości, że Senegalczyk poradzi sobie w Monachium.

− Oczywiście konkurencja jest teraz ogromna. Ale Sadio jest wszechstronny i może grać wszędzie, nie tylko na lewej stronie. Z pewnością sobie poradzi – podsumował Franck Ribery.

źródło: Sport Bild

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)07.07.2022 15:54
Na pewno pokaże, jestem tego pewny!!
06.07.2022 15:59
Tak jest, na razie niech coś pokaże.
06.07.2022 15:28
Poczekałbym przynajmniej jedną rundę z tymi gratulacjami, bo wydać kasę potrafi nawet Brazzo