DieRoten.pl

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Wczorajszego poranka Carlo Ancelotti wraz ze swoimi podopiecznymi odbył ostatnią sesję treningową w Doha, gdzie Bayern przygotowywał się do drugiej części sezonu.

 W związku z zakończeniem zimowych przygotowań w Katarze przyszedł czas na podsumowania. Jak zwykle zawsze możemy wyróżnić zarówno zwycięzców jak i przegranych przygotowań.

Dla grona przegranych bez dwóch zdań może zaliczyć się Thiago Alcantara. Nie chodzi oczywiście o złe prowadzenie się Hiszpana podczas treningów czy jego słabszą dyspozycję, lecz uraz, który wyklucza go na blisko trzy tygodnie.

O niezbyt dobrym pobycie w Doha może mówić również Renato Sanches, który opuścił kilka sesji treningowych ze względu na przeziębienie, jednakże wystąpił w niemalże całym spotkaniu towarzyskim z belgijskim KAS Eupen.

Do wielkich zwycięzców przygotowań w Doha można z kolei zaliczyć Arjena Robbena oraz Francka Ribery. Starsi już skrzydłowi świecili przykładem swoim kolegom intensywnością treningów oraz pełynm poświęceniem.

Sporego doświadczenia nabrali również juniorzy Bayernu, którzy zostali wyróżnieni przez Carlo Ancelottiego i razem ze starszymi kolegami pojechali do Doha. Mowa jest tutaj o takich zawodnikach jak Marco Friedl, Christian Fruechtl Raphael Obermair, Fabian Benko i Adrian Fein.

Zwłaszcza o dobrym pobycie w Katarze może mówić Fabian Benko, który swój okres przygotowawczy okrasił dwoma trafieniami w towarzyskim spotkaniu ze wspomnianym już wcześniej KAS Eupen.

Zadowolony z zimowych przygotowań do drugiej części sezonu jest przede wszystkim Carlo Ancelotti, który zapowiedział, że teraz jego zespół jest jeszcze lepiej przygotowany niż latem.

Do Monachium wracamy z maksymalnym zaufaniem i pewnością co do własnych umiejętności – powiedział dzisiejszego poranka Carlo Ancelotti.

Rezultaty przygotowań w Katarze będziemy mogli również poobserwować już w najbliższą sobotę, kiedy to odbędzie towarzyski turniej „Telekom Cup” w Duesseldorfie. Oprócz Bayernu udział wezmą również trzy inne kluby: FSV Mainz, Gladbach oraz gospodarz Fortuna Duesseldorf.

Źródło: Kicker.de

źródło:

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama12.01.2017 20:19
A jak długo ci seniorzy będą jeszcze w stanie ciągnąć grę Bayernu Monachium? Czas płynie nieubłaganie i powoli trzeba już szukać ich następców. Costa do bardzo dobry zakup, z meczu na mecz się rozkręca, a co dalej? Coman i Sanches jakby zagubieni ale mocno wierzę że wiosną odpalą. A jeśli nie? pytań jest wiele ale myślę że ta runda wiosenna da odpowiedz na wiele pytań.
11.01.2017 20:34
Seniorzy pokazują kto tu rządzi. :D
11.01.2017 16:59
Fajnie że pobyt w Katarze się udał. Ja najbardziej zadowolony jestem z juniorów których trener zabrał, a w szczególności Benko. Mamy kolejny wielki talent i teraz wystarczy odpowiednio go oszlifować. Natomiast z tych smutnych wiadomości to oczywiście kontuzja Thiago. Naprawdę w wielkiej formie był ten gracz a teraz ta nieszczęsna kontuzja. Oby jak najszybciej ją wyleczył i wrócił w swojej wielkiej formie. Fajnie też że Ribery i Robben się wyróżniali i co najważniejsze, wrócili zdrowi. Już za tydzień zaczynamy rundę wiosenną i od początku musimy grać na wysokich obrotach.

reklama

reklama