DieRoten.pl

Ribery: Czuję się świetnie

07.11.2017, 21:03:20
Ł. Skwiot

Franck Ribery powoli wraca do pełnej sprawności po kontuzji kolana. Bardzo możliwe, że francuski skrzydłowy zacznie ćwiczenia z piłką już w przyszłym tygodniu!

Franck Ribery nabawił się kontuzji w zremisowanym meczu z berlińską Herthą. Początkowo wydawało się, że 34-letni zawodnik będzie pauzował przez kilka miesięcy i do gry wróci dopiero po nowym roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że już niebawem zobaczymy Francuza w akcji!

- Obecnie czuję się wspaniale, ale musimy monitorować moje postępy ponieważ nie chcemy niczym ryzykować - powiedział Ribery dla oficjalnej kanału Bayernu.

- Zdaje sobie sprawę, że nie jestem w stu procentach sprawny, ale mogę przynajmniej ciężko trenować w sali i na zewnątrz. W przyszłym tygodniu przeprowadzimy kolejne badania i jeśli wszystko będzie dobrze to zacznę powoli trening z piłką - dodał skrzydłowy FCB.

Ribery w obecnym sezonie rozegrał dla Bayernu 9 meczów, w których zdobył 1 bramką oraz zaliczył 1 asystę.

źródło: FourFourTwo

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (4)08.11.2017 16:09
Fajnie że szybko wraca do zdrowia ale moim zdaniem w tej rundzie nie powinien już zagrać, na miejscu trenera bym nie ryzykował. Wiemy że kontuzja jest poważna i pierwsze diagnozy mówiły że powróci dopiero na rundę wiosenną, i tak też powinno zostać, moim zdaniem.
08.11.2017 06:12
Nie ma się co spieszyć z powrotem niech się kuruje i po nowym roku wraca do kadry.
07.11.2017 23:43
Witam na ile to prawda że legendarny lekarz Bayernu ma wrócić do naszego klubu kolejna rzecz co z Frankiem kiedy wróci na Alianz Arenę
07.11.2017 22:42
Rehabilitacja Franka przebiega sprawnie i szybko co widać na filmikach na youtube. Zdrowia Franek!!!