Rezerwy również bez blasku

Druga drużyna Bayernu Monachium prowadzona przez Andriesa Jonkera występująca w Lidze Regionalnej po raz kolejny nie potrafiła zdobyć kompletu punktów i zremisowała na własnym boisku z ekipą rezerw Hoffenheim 1:1.

Do przerwy Bawarczycy przegrywali 1:0 po trafieniu Josepha-Claude’a Gyau z 38. minuty, a remis dla ekipy Bayernu uratował dopiero w 75. minucie obrońca Nicolas Jüllich. Tym samym druga drużyna Bayernu zajmuje odległe 13. miejsce z dorobkiem 32 punktów po 29 kolejkach i nadal nie może być pewna utrzymania w tej klasie rozgrywkowej.

FC Bayern II - 1899 Hoffenheim II 1:1 (0:1)

FC Bayern II: Sattelmaier - Jüllich, Van der Meulen, Pangallo, Vrzogic (32. Köz) - Strieder, Dreier (76. Hürzeler) - Altinay, Deul, Jennings - Fischer (89. Burusic)

1899 Hoffenheim II: Casteels - Ibertsberger, Gulde, Thesker, Szarka - Recktenwald (68. Heister), Kaiser, Wieser, Schäfer (90. Neupert) - Thomalla, Gyau

Sędzia: Christine Baitinger (Magstedt)