DieRoten.pl
Reklama

Rech: Cieszymy się na dalszą współpracę z Alexem

fot. Obraz jorono z Pixabay
Reklama

Nie ulega wszelkiej wątpliwości, że FCB Frauen ma za sobą kilka bardzo dobrych i udanych lat, zarówno na krajowym i europejskim podwórku.

Ostatnie dwa lata to przede wszystkim zasługa pracy Alexandra Strausa, który jest zatrudniony w bawarskim klubie jako trener monachijek.

W dowód uznania za zaangażowanie i ostatnie dwa sezony, norweski szkoleniowiec został niedawno nagrodzony kontraktem do końca czerwca 2026 roku. Fakt ten na łamach portalu „FCB.de” skomentowała menadżerka Bayernu, czyli Bianca Rech.

− Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy kontynuować naszą wspólną drogę. Praca z Alexandrem Strausem to świetna zabawa, zarówno na poziomie zawodowym, jak i osobistym. Chcemy z nim ustalić naszą filozofię i dalej rozwijać nasz styl - jesteśmy na bardzo dobrej i obiecującej drodze z Alexem – powiedziała Rech.

− Alex tworzy atmosferę zaufania i ambicji, jest empatyczny i jest bardzo dobrym motywatorem. W ten sposób wydobywa z zespołu to, co najlepsze. Jesteśmy pewni, że z nim nadal będziemy odnosić sukcesy – podsumowała Bianca Rech.

Od momentu podjęcia się pracy jako trener Bayernu Monachium, Alexander Straus poprowadził monachijki w 69 meczach o stawkę, zaś średnia punktów FCB Frauen w tym czasie to 2,48! Ponadto zespół zdobywa pod jego wodzą średnio 2,68 bramek na mecz i traci ich zaledwie 0,62.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...