DieRoten.pl

Reakcje: Nie zagraliśmy źle

17.08.2019, 10:43:33
FotoOlimpik

W ostatnim meczu pierwszej kolejki niemieckiej Bundesligi drużyna prowadzona przez Niko Kovaca rozegrała swoje trzecie oficjalne spotkanie w sezonie 2019/20. Tym razem monachijczycy mierzyli się z ekipą Herthy BSC.

Piłkarze Bayernu nie sprostali zadaniu i zremisowali tylko z berlińczykami 2:2. Obie bramki dla FCB zdobył Robert Lewandowski. Po spotkaniu tradycyjnie na pytania dziennikarzy odpowiadał nie tylko Niko Kovac, ale i również poszczególni piłkarze rekordowego mistrza Niemiec. Swoich głosów użyczyły też osoby z Herthy.

Niko Kovac:

− Hertha miała nieco szczęścia, ale bronili się dobrze. Mieliśmy sporo okazji, ale nie daliśmy rady wykorzystać wielu dogodnych szans. Mogliśmy lepiej wykończyć niektóre sytuacje, zanim Hertha zmieniła swoją formację. Nie mogę winić swojej drużyny. Próbowali wszystkiego, dali z siebie wszystko. Zdominowaliśmy ich. Ale brakowało nam szczęścia, którego czasami potrzebujesz. Słowa uznania dla Herthy, że postawili się nam. Musimy się upewnić, że wkrótce naprawimy stratę punktową.

Robert Lewandowski:

− Nie zagraliśmy źle. Stworzyliśmy sobie wiele okazji. Graliśmy dobrze i zdobyliśmy tylko jeden punkt. Pierwsza bramka była przypadkowa. To był szczęśliwy gol Herthy. Nieco nas to zszokowało.

Thomas Mueller:

− Po tych dwóch bramkach na pewno byliśmy nieco zszokowani. Nie dostrzegłem jednak, aby w czasie spotkania Hertha była w większym posiadaniu. Po bramce na 1:0 zmienili formację. Nie mam pewności czy ma to związek z tym, że chwilę potem strzelili dwie bramki.

Niklas Suele:

– Czasami brakowało odpowiedniego wykończenia, ale mimo wszystko zauważam wiele pozytywnych rzeczy. Wciąż mamy wiele do poprawy. Mecze o stawkę, to coś zupełnie innego niż sparingi. Z pewnością musimy poprawić kilka rzeczy, ale ogółem zagraliśmy dobre spotkanie.

Ante Covic:

– Ten rzut karny był bardzo irytujący. Mając na uwadze szanse jakie mieli Bawarczycy, to wynik jest dla nas dobry. Jesteśmy szczęśliwi, że udało nam się zdobyć punkt. Nie grasz z Bayernem co tydzień. To oczywiste, że potrzebujesz trochę szczęścia, kiedy grasz tutaj w Monachium. Mimo wszystko to irytuje, kiedy tracisz gola na 2:2 tak łatwo.

Davie Selke:

– Zwycięstwo byłoby jeszcze lepsze. To dla nas dobry start, daliśmy z siebie wszystko. Broniliśmy się dobrze i szkoda, że dopuściliśmy do karnego. Ogółem było to dobre spotkanie.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (10)

reklama17.08.2019 19:37
Mnie martwi ilość straconych goli. Co mecz to coś z tyłu:(
17.08.2019 16:22
Zachowanie zawodnika, który doprowadził do karnego było kompletną głupotą. Już w nie pierwszym meczu brakuje szczęścia pod bramką, może to co innego niż szczęście...
17.08.2019 15:13
Ambicje sięgają zenitu.
17.08.2019 12:57
Kovac nie widzę cię do końca pierwszej rundy
17.08.2019 11:20
Mieli szczęście ,zdominowaliśmy ich i co i nic .gdyby nie ten głupi karny to dziś było by zero a nie jeden punkt. Mam wrażenie że Kovac jest takim trenerem jak ten nasz Dyrektor sportowy fachowiec od transferów.
17.08.2019 11:20
Mecz może nie był zły, tylko żeby dobrze zareagować to trzeba było by mieć mocna ławkę, która wczoraj nie istniała. Za późno te wzmocnienia zespołu. A z drugiej strony dobrze że taki wynik wczoraj był może co nie którzy zauważa że bez wzmocnień nic nie zrobisz
17.08.2019 11:07
GuteSpiele-> przypadki nie biorą się z niczego, a one we wczorajszym meczu były one przy udziale Bayernu, bo dopuścił do przypadkowych bramek...FCBM!
17.08.2019 11:05
Nie zagraliśmy źle . Po prostu przegraliśmy po dwóch przypadkowych bramkach .
17.08.2019 10:49
No w obronie to na pewno...FCBM!
17.08.2019 10:46
dobrze, że ten gosc przy karnym dostał wylewu, bo inaczej nie da się tego nazwać...zmiany tez w pytke.

reklama