Reakcje: Mamy powody do niezadowolenia

Po wczorajszym zwycięstwie 2:1 nad czwartoligowym SV Roedinghausen piłkarze rekordowego mistrza Niemiec awansowali do 1/8 finału rozgrywek Pucharu Niemiec.

Niko Kovac:

− Awansowaliśmy do kolejnej rundy Pucharu Niemiec, czego też pragnęliśmy. Nie zagraliśmy jednak w sposób, jaki sobie wyobrażałem. Powinniśmy byli zdobyć jeszcze trzeciego i czwartego gola, ale ostatecznie podbudowaliśmy naszych przeciwników. Znaleźliśmy się wtedy w kłopotach. Musimy to podkreślić. Musimy lepiej wykorzystywać okazje bramkowe.

Thomas Mueller:

− Awansowaliśmy do kolejnej rundy, to się właśnie teraz liczy. Mając na uwadze sposób w jaki tego dokonaliśmy, to każdy z nas powinien się poważnie zastanowić. Do 25. minuty graliśmy dobrze, ale po przestrzelonym karnym załamaliśmy się. Tak nie powinno być. Po zmianie stron i stracie bramki, staliśmy się nerwowi, zaś nasze podania były niedokładne. To nie może mieć miejsca. Potrzebujemy się odbudować.

Enrico Maassen:

Jestem bardzo, ale to bardzo dumny, zwłaszcza kiedy tak szybko przegrywasz już 2:0. Chcieliśmy wygrać drugą połowę, co też nam się udało. Możemy być dumni. Niestety straciliśmy dwie głupie bramki. To denerwujące, gdyż dobrze się broniliśmy w tym meczu. Zdawaliśmy sobie sprawę, że może być niebezpiecznie. Wielki komplement za nasz występy. Walczyliśmy na ten wynik. Czapki z głów przed moimi chłopakami.

Linus Meyer:

W czasie przerwy postawiliśmy sobie za cel odważnie wyjść na drugą połowę. Oczywiście to , co pokazali piłkarze Bayernu było dobre, ale my również pokazaliśmy się z dobrej strony. Wierzyliśmy do ostatnich minut.