DieRoten.pl
Reklama

Rangnick: Nianzou to największy talent defensywny, jakiego kiedykolwiek widziałem w życiu

fot. Własne
Reklama

Dokładnie 1 lipca 2020 roku nowym zawodnikiem rekordowego mistrza Niemiec został Tanguy Nianzou, który wcześniej bronił barw francuskiego Paris Saint-Germain.

Utalentowany środkowy obrońca, który z powodzeniem może również występować na pozycji defensywnego pomocnika, zasilił szeregi Bayernu Monachium na zasadzie wolnego transferu.

Tanguy Nianzou obecnie leczy kontuzję uda, ale wielu ekspertów nie ma wątpliwości, że młodego Francuza może czekać wielka przyszłość. Ostatnio swoje zdanie na temat 18-latka wyraził Ralf Rangnick, który w przeszłości trenował m. in. Schalke 04 Gelsenkirchen oraz RB Lipsk.

Niemiec gościł niedawno w programie „Sky90”, gdzie odniósł się między innymi do wspomnianego wyżej Nianzou. 62-latek zdradził, że jest on największym defensywnym talentem, jaki kiedykolwiek widział w swoim życiu.

− Tanguy Nianzou będzie podstawowym piłkarzem Bayernu za najpóźniej 1-2 lata. To jeden z największych talentów defensywnych, jakie kiedykolwiek widziałem w życiu. 2 lata temu chciałem go sprowadzić do RB Lipsk − powiedział Rangnick.

Ponadto w trakcie rozmowy poruszono również temat transferów. Rangnick wspomniał o dokonanych do tej pory wzmocnieniach, ale mimo wszystko 62-latek jest zdania, że „Bawarczycy” powinni jeszcze ściągnąć 2-3 nowych piłkarzy.

− Bayern dokonał już kilku transferów, ale nie zmienia to faktu, że moim zdaniem powinni jeszcze ściągnąć 2 lub 3 nowych zawodników − podsumował Niemiec.

Źródło: Sky90
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...