DieRoten.pl
Reklama

Rangnick faworytem. "Oficjalka" jeszcze w tym tygodniu?

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Faworyzowani wcześniej przez dziennikarzy Xabi Alonso, a następnie Julian Nagelsmann, nie obejmą sterów Bayernu Monachium po Thomasie Tuchelu. Dziennikarze znaleźli nowego faworyta.

Jak donosi “TZ”, na faworyta w wyścigu o stołek szkoleniowca Bayernu Monachium wyrasta obecnie Ralf Rangnick. Kandydatura 65-letniego Niemca wprawdzie przewijała się od dłuższego czasu, ale wcześniej mało kto się spodziewał, że selekcjoner narodowej reprezentacji Austrii będzie mieć duże szanse na objęcie “Die Roten”.

Tymczasem sprawy wyglądają rzekomo tak, że Rangnick wydaje się obecnie najpoważniejszym kandydatem i niewykluczone, że jeszcze w tym tygodniu będziemy świadkami oficjalnej prezentacji następcy Thomasa Tuchela. Zwolennikiem zakontraktowania 65-latka ma być również Karl-Heinz Rummenigge.

Pod uwagę wciąż brany jest również Roberto De Zerbi, za którego trzeba byłoby zapłacić aż 14 milionów euro. Dodatkowo, włoski trener chciałby przenieść się z całym swoim sztabem liczącym 8 osób, co również generowałoby dodatkowe koszta. Rangnick ma wprawdzie także sprowadzić swój sztab, ale ma być on skromniejszy.

Media myliły się już w przypadku Alonso oraz Nagelsmann. Czy będzie podobnie w przypadku Rangnicka?

Źródło: TZ.de
admin

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...