DieRoten.pl
Reklama

Ramos: Bayern jest za silny

fot. dieroten.pl
Reklama

W ubiegłą niedzielę swoje trzydzieste oficjalne spotkanie w ramach sezonu ligowego 2021/22 rozegrali zawodnicy ekipy rekordowego mistrza Niemiec.

Przypominamy, że rywalem zespołu prowadzonego przez Juliana Nagelsmanna była Arminia Bielefeld, gdzie trenerem jest Frank Kramer. Koniec końców pojedynek na SchuecoArenie zakończył się zasłużonym zwycięstwem 3:0 na korzyść FCB.

Podczas pomeczowych wywiadów, na pytania dziennikarzy odpowiadali piłkarze obu klubów – swoje zdanie wyraził między innymi Guilherme Ramos, który występuje na pozycji stopera. Portugalczyk odniósł się nie tylko do przebiegu meczu, ale i kontuzji Fabiana Kunze.

− To był bardzo trudny pojedynek. Walczyliśmy tak mocno, jak tylko mogliśmy. Bayern jest po prostu za silny. Oprócz walki staraliśmy się też trzymać razem na boisku – powiedział Ramos.

− Jest to tym trudniejsze, że kontuzję Fabiego obserwujemy jako zespół. To już trzy takie same kontuzje w trzech kolejnych meczach. Jednak nie poddamy się jako Arminia – podsumował Guilherme Ramos.

Podczas gdy Bayern jest o krok od dziesiątego tytułu mistrza Niemiec, to Arminia Bielefeld na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu 2021/22 zajmuje przedostatnie miejsce (26 pkt) i traci 3 oczka do bezpiecznej strefy.

Źródło: DSC
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...