DieRoten.pl

Przypominamy o sondzie: Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

10.10.2021, 17:31:08
Własne

Podobne artykuły

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest minione letnie okienko transferowe.

reklama

reklama

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 54 użytkowników! Za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Jak oceniasz letnie okienko transferowe Bayernu?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Przechodząc już do wstępnych wyników. Na ten moment 56% głosujących oceniło letnie okienko transferowe Bayernu na notę 4 (w skali od 1 do 6). Z kolei 26% uznało, iż monachijczycy mają za sobą średnie okienko (3). Ocenę 5, czyli bardzo dobrą wystawiło 11% użytkowników.

Ankieta potrwa do jutra, po czym skupimy się na innym temacie, najpewniej związanym z przyszłością Niklasa Suele.

Zachęcamy do udziału!

źródło: DieRotenPL

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama16.10.2021 10:28
Ze względu na oszczędności pandemiczne bardzo okej. Nie zapominajmy jednak, że Upamecano przyszedł za gościa pierwszego składu, czyli Alabę. Niemniej jednak ma razie ta wymiana okazała się perfekcyjna.
11.10.2021 10:27
Moim zdaniem okienko było dobre. Niby nie zaszaleliśmy ale nie było potrzeby. Kupiliśmy bardzo dobrego obrońcę z Lipska i teraz defensywa wygląda bardzo dobrze. Sabitzer też jako uzupełnienie składu, wiecej nie trzeba było. Okienko uważam za udane.