DieRoten.pl

Przypominamy Wam i raz jeszcze zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest nadchodzący turniej Ligi Mistrzów.

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 25 użytkowników! Za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Gdzie zajdzie Bayern w LM?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos (trzeba być zalogowanym). Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału! 

Przechodząc już do wstępnych wyników ‒ zdecydowana większość z Was, bo aż 80% jest przekonana, że w tym sezonie uszaty puchar trafi w ręce monachijczyków! Dla przypomnienia dodamy, że finał rozgrywek zaplanowano na 23 sierpnia.

Spośród wszystkich głosujących tylko jedna osoba jest negatywnie nastawiona i nie wierzy w ogóle w awans Bayernu w dwumeczu z Chelsea.

Tymczasem raz jeszcze zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału!

źródło: Własne

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama08.08.2020 08:07
Aż do samego końca, choć z Barcą łatwo nie będzie.
07.08.2020 22:25
06.08.2020 19:41
Chciałbym poznać tego kibica który nie wierzy że przejdziemy Chelsey:)
06.08.2020 17:56
80 % użytkowników uważa że możemy wygrać LM, a jak nie wygramy to będzie średniak europejski. Przecież Barca może nas pokonać. Niestety to tylko jeden mecz, wszytko się może zdarzyć. Nie wiadomo czy tak dłuższa przerwa nie zaszkodzi Bawarczykom.
06.08.2020 17:41
Jest wiara w narodzie.