DieRoten.pl
Reklama

Przypominamy o sondzie: Czy Bayern pokona Lazio i awansuje dalej?

fot. dieroten.pl
Reklama

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych użytkowników do udziału w kolejnej ankiecie, która związana jest z pierwszym zespołem rekordowego mistrza Niemiec.

Zanim jednak przejdziemy do nowej ankiety, to skupmy się na tej poprzedniej. W naszej ostatnio przeprowadzonej sondzie, zapytaliśmy Was, czy rekord bramkowy Roberta Lewandowskiego zostanie pobity w tym sezonie. Pytanie brzmiało następująco:

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego i zdobędzie więcej niż 41 bramek w tym sezonie BL?

Tym razem w naszej ankiecie udział wzięło ogółem 42 użytkowników – za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Serdecznie dziękujemy za tak liczne głosowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych ankietach, które będą pojawiać się częściej niż miało to miejsce dotychczas!

Nie owijając już w bawełnę, przyjrzymy się wynikom przeprowadzonej sondy. 81% głosujących stwierdziło, że Anglik pobije rekord naszego rodaka, podczas gdy sceptycznie nastawionych w tej kwestii jest 14% użytkowników naszego serwis.

Kompletne wyniki z uwzględnieniem każdej odpowiedzi znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej:

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego i zdobezie więcej niż 41 bramek w tym sezonie BL?

Tak, pobije! (34)

Wyrówna rekord "Lewego" (2)

Nie pobije (6)

Zapraszamy Was już do udziału w kolejnej ankiecie, w której tematem przewodnim będzie nadchodzący dwumecz 1/8 finału Ligi Mistrzów i ocena szans mistrzów Niemiec w starciu z Lazio Rzym. Pytanie brzmi następująco:

Czy Bayern pokona Lazio i awansuje dalej?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole naszego serwisu. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom po prawej ukaże się sonda, w której możecie oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do udziału!

Przypominamy, że pierwszy mecz zakończył się porażką monachijczyków 0:1… Rewanż zaplanowano na 5 marca w Monachium.

Źródło: DieRoten
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...