DieRoten.pl

Przypominamy wam i raz jeszcze zapraszamy was do udziału w kolejnej ankiecie, której tematem przewodnim jest ocena szans Bayernu Monachium na tytuły w sezonie 2017/18.

reklama

Uwaga!

Prawdopodobnie używasz wtyczki blokującej wyświetlanie reklam. Wyłączając adblocka (albo podobny system) przyczyniasz się do rozwoju DieRoten.pl i sprawiasz, że portal z miesiąca na miesiąc staje się coraz lepszy.
Jeśli uważasz, że któraś reklama jest uciążliwa proszę skorzystaj z formularza kontaktowego i daj nam znać.

Z góry dzięki

Do tej pory w ankiecie naszego serwisu udział wzięło łącznie 41 użytkowników, za co jesteśmy wam bardzo wdzięczni i jednocześnie zachęcamy do jeszcze aktywniejszego udziału. Pytanie brzmi następująco:

Co wygra Bayern w sezonie 2017/18?

Ankietę tradycyjnie znajdziecie na samym dole serwisu DieRoten.pl. Wystarczy zjechać kursorem na sam dół, a Waszym oczom ukaże się sonda, w której możemy oddać swój głos. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do oddawania głosów.

Póki co zdanie jest podzielone, albowiem 15 głosujących jest przekonanych, że Bayern Monachium w sezonie 2017/18 zdominuje krajowe podwórku i sięgnie po mistrzostwo Niemiec oraz Puchar Niemiec.

Z kolei 10 głosujących, czyli ponad 24% naszych użytkowników jest zdania, że mistrzowie Niemiec powtórzą sukces z 2013 roku i wygrają tak bardzo upragniony tryplet.

Zaledwie trójka głosujących, co w przeliczeniu daje blisko 7% głosów jest pesymistycznie nastawiona co do szans klubu ze stolicy Bawarii na tytuły w nowym sezonie − ich zdaniem "Gwiazda Południa" nie zdobędzie żadnego tytułu.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy, zaś użytkowników, którzy nie oddali jeszcze swoich głosów, raz jeszcze zapraszamy do udziału.

źródło: DieRoten.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (2)

reklama13.08.2017 22:29
13.08.2017 10:22

reklama

reklama