DieRoten.pl
Reklama

Początek przygotowań i otwarty trening FCB

fot. Photogenica
Reklama

Jeśli mowa o pierwszej części sezonu 2023/24, to dla zawodników Bayernu dobiegła ona końca dokładnie 20 grudnia, kiedy to FCB ograło 2:1 ekipę VfL Wolfsburg.

Jak już doskonale wiemy, monachijczycy zakończyli pierwszą część kampanii ligowej 2023/2024 na drugiej lokacie z dorobkiem 38 punktów oraz stratą czterech oczek do liderów z Bayeru 04 Leverkusen. Warto jednak wspomnieć, że FCB ma do rozegrania wciąż 1 zaległy mecz z Unionem.

Co do zimowej przerwy świątecznej, to dziś oficjalnie dobiega ona końca – dzisiejszego późnego popołudnia podopieczni Thomasa Tuchela rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2023/2024.

Dokładnie o 16:00 odbędzie się z kolei pierwsza jednostka treningowa, która będzie otwarta dla kibiców. Tym samym każdy zainteresowany fan będzie mógł oglądać swoich pupili przy Saebener Strasse.

Ponadto „Bawarczycy” potwierdzili już, że dzisiejsze zajęcia będzie można zupełnie za darmo śledzić w klubowej telewizji – transmisja zajęć będzie dostępna przede wszystkim na oficjalnym kanale YouTube bawarskiego klubu.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...