DieRoten.pl
Reklama

Pochettino lub Kompany? Klub stawia na Belga!

fot. operations@newsimages.co.uk /Photogenica
Reklama

Czy Bayern Monachium w końcu znajdzie upragnione rozwiązanie na stołek trenerski w miejsce odchodzącego Thomasa Tuchela? Niewykluczone, że nastąpi to już niebawem…

Dosłownie przed chwilą pojawiły się kolejne świeże informacje w sprawie możliwego następcy Thomasa Tuchela w Bayernie Monachium.

Jak poinformował dziennikarz Florian Plettenberg, obecnie preferowanym rozwiązaniem bawarskiego klubu jest Vincent Kompany, który prowadzi jeszcze Burnley. Mówi się, że zarówno Max Eberl i Christoph Freund są zwolennikami pozyskania Belga.

Niemiecki reporter dodaje również, że Mauricio Pochettino również był tematem dyskusji wewnątrz FCB, ale nie było to nic konkretnego, jako że „Bawarczycy” w pełni koncentrują się na wspomnianym wyżej Kompanym.

Konkretne i pozytywne rozmowy!

Nieoficjalnie mówi się, że szefowie Bayernu prowadzą nie tylko otwarte, ale i również konkretne oraz pozytywne rozmowy z Vincentem Kompanym, zwłaszcza że trener posiada wielu zwolenników wewnątrz bawarskiego klubu – w tym wspomnianych Eberla i Freunda.

Plettenberg podkreśla, że na ten moment, to 38-latek jest preferowanym następcą Thomasa Tuchela w FCB. Co prawda aktualny szkoleniowiec Burnley jest otwarty i podekscytowany możliwością podjęcia pracy w Monachium, ale póki co nie zawarto żadnego porozumienia.

Źródło: Sky
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...