DieRoten.pl

Po meczu z Newcastle decyzja w sprawie Odoi'a?

12.01.2019, 11:59:54
FotoOlimpik

Wiele znaków wskazuje, że w trwającym obecnie zimowym okienku transferowym Bayern Monachium dokona kolejnego wzmocnienia i to również na pozycji skrzydłowego.

1 stycznia oficjalnie piłkarzem rekordowego mistrza Niemiec został Alphonso Davies, który jeszcze przed kilkoma miesiącami biegał po boiskach Major League Soccer. Niewykluczone jednak, że niebawem Kanadyjczyk będzie miał kolejnego rywala do gry na swojej pozycji.

Nie jest żadną tajemnicą, że monachijczycy chcą pozyskać młodziutkiego Calluma Hudsona-Odoi'a. Zainteresowanie osobą 18-latka potwierdził między innymi Hasan Salihamidzic, co też zostało bardzo krytycznie odebrane przez trenera klubu ze stolicy Anglii, czyli Maurizo Sarriego.

Póki co każdego dnia jesteśmy zasypywani kolejnymi doniesieniami i spekulacjami, ale nie ma w nich nic konkretnego. Wszystko może jednak ulec zmianie już wkrótce. Dokładnie dziś o 18:30 ekipa "The Blues" podejmie na własnym podwórku drużynę Newcastle United.

To właśnie po tym meczu spodziewane jest podjęcie decyzji przez Chelsea w sprawie dalszej przyszłości 18-letniego skrzydłowego. Według "The Guardian" londyńczycy nadal nie poczynili postępów w przekonaniu Hudsona-Odoi'a, aby ten przystał na warunki i podpisał nową umowę z CFC.

Co więcej Anglicy nadal mają rozważać ostatnią ofertę Bayernu Monachium, która jak dobrze wiemy ma opiewać na sumę ponad 35 milionów funtów. Na domiar wszystkiego Callum nie zmienił swojego podejścia i nadal jest zdeterminowany, aby zmienić otoczenie klubowe.

Korzystając z okazji warto jeszcze na chwilę zatrzymać się przy statystykach 18-latka w tym sezonie. Póki co Odoi wystąpił w 8 oficjalnych meczach dla Chelsea, w których zdobył bramkę oraz zaliczył trzy asysty.

źródło: Guardian

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (11)13.01.2019 13:41
Czas pokaże czy masz rację.
13.01.2019 00:15
@josh1982 polecam wejść na Twittera Falka gdzie potwierdził doniesienia o CHO, a skoro on potwierdza to transfer jest już na 99,5% gotowy do potwierdzenia... "Daily Mail" także potwierdziło zatwierdzenie oferty w wysokości ok. 42 mln € przez "The Blues" oraz podało informację odnośnie wpisu klauzuli PIERWOKUPU dla Chelsea, a nie wykupu lub % kwoty od przyszłej sprzedaży zawodnika przez Bayern do jakiegoś innego klubu..także chłopak jest już nasz i nic tego nie zmieni ;) a skoro ta klauzula nigdy nie musi wchodzić w życie to mam nadzieję, że Callum zostanie z nami na baaardzooo długo
12.01.2019 23:12
Na razie nikt się na nic nie zgodziła Anglicy chcą wydoić od nas ile się da. Mam nadzieję że nie damy się wyd..
12.01.2019 21:45
No i super. Mam nadzieję że to już pewne że Chelsea się zgodziła. I nie będzie żadnej głupiej klauzuli.
12.01.2019 18:10
na Newcastle jest na ławce czyli tam gdzie się można było spodziewać.
12.01.2019 14:22
Musimy jeszcze trochę poczekać, a wszystko będzie jasne! Generalnie temat jest bardzo gorący, dlatego jestem ciekaw jaką decyzję podejmie Chelsea :D Czekamy :D
12.01.2019 12:27
Czekamy ! Myślę że przejdzie do Bayernu jeszcze tej zimy. Bo jeśli się uparł, to nie ma siły. Jedyne co to może zmienić zdanie jak będzie dostawał szansę gry ale myślę że na to jest za późno.
12.01.2019 12:19
Jeśli Anglik teraz przejdzie do Bayernu to pewnie Chelsea będzie się mścić i sprawa pójdzie do Fifa nawet jeśli zgłoszą to bezpodstawnie...FCBM!
12.01.2019 12:07
Jeśli Odoi ma odejść w lato to Chelsea może mu już nie dawać szans bo po co skoro i tak odejdzie ? Mogą wtedy dawać sznsę innemu zawodnikowi ze swojej szkółki. Odoi mógłby przyjść teroz i te pół roku miołby aklimatyzacji i także by tutaj dostowoł szanse
12.01.2019 12:06
Nie wiem co myśleć o nim. Nie widziałem go w akcji tak naprawdę, ale liczby jak na zmiennika nie ma takich najgorszych. Mam nadzieję, że klub się nie myli i on naprawdę ma duży potencjał i jest warty tych pieniędzy. Jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
12.01.2019 12:04
Koniec zabawy i jeśli Chelsea jest poważnym klubem niech się określi i żeby nie płakali to ja bym zrobił tak, że jeśli jest teraz Davies to dać mu szansę przez te pół sezonu, a Odoia teraz zaklepać, pogra w Chelsea jeszcze przez pół sezonu (o ile będzie dostawał przez to wszystko szansę gry) i dołączy do Bayernu w lecie :) FCBM!