DieRoten.pl
REKLAMA


Plan dnia FCB: Trening, wylot i konferencja

fot. Photogenica

Bayern Monachium dopina przygotowania do kluczowego meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z PSV Eindhoven. W środę o 21:00 monachijczycy zagrają na wyjeździe z Holendrami.

Dzień przed jednym z ważniejszych starć fazy grupowej Ligi Mistrzów, Bayern Monachium pracuje według skrupulatnie przygotowanego harmonogramu. Drużyna Vincenta Kompany’ego o godzinie 14:00 wybiegnie na murawę ośrodka przy Saebener Strasse, aby dopracować ostatnie detale taktyczne.

REKLAMA

To właśnie na tym treningu sztab szkoleniowy ma ocenić dyspozycję kluczowych zawodników, a także zdecydować o ostatecznym kształcie wyjściowej jedenastki.

Około 18:35 samolot z monachijczykami na pokładzie ma natomiast wylądować w Eindhoven, skąd od razu mistrzowie Niemiec zostaną przetransportowani do hotelu.

O 19:00 zaplanowano oficjalną konferencję prasową, podczas której obok Kompany’ego pojawi się Jonathan Tah. Trener ma odnieść się do formy drużyny, priorytetów taktycznych oraz presji, jaka towarzyszy Bayernowi. Jonah natomiast przedstawi perspektywę zawodnika i atmosferę panującą w szatni przed decydującym starciem.

REKLAMA

Bayern przystępuje do meczu z jasnym, niepodlegającym dyskusji celem: zdobyć trzy punkty i podkreślić swoją formę w tegorocznej edycji fazy ligowej Champions League.

Plan dnia FCB i USG na dziś:

14:00 – ostatni trening.
18:45 – przylot FCB do Eindhoven.
19:00  konferencja Kompany’ego i Taha.

 

Źródło: FCB
GabrielStach

Komentarze

REKLAMA
Trwa wczytywanie komentarzy...