DieRoten.pl
Reklama

Pizarro odwiedził Waszyngton przed tournée

fot.
Reklama

Nie tak dawno temu oficjalnie potwierdziły się doniesienia prasowe o planowanym przez Bayern letnim tournée po Stanach Zjednoczonych w ramach przygotowań do nowego sezonu.

Jak już wiemy, Bayern potwierdził, że w lipcu bieżącego roku uda się na kilkudniowe tournée po USA, gdzie odwiedzi między innymi stolicę kraju, czyli Waszyngton.

Warto odnotować, iż jest to pierwszy międzynarodowy wyjazd Bayernu od dwóch lat, jako że poprzednie obozy poza Bawarią zostały odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Nieoficjalnie oprócz Waszyngtonu, monachijczycy udadzą się również do Green Bay.

Co do nadchodzącego Audi Summer Tour 2022, to ostatnio USA odwiedził legendarny napastnik FCB i ambasador klubu – Claudio Pizarro.

Peruwiańczyk spotkał się z niektórymi piłkarzami D.C. United, w tym z niemieckim pomocnikiem Julianem Gresselem, podczas zwiedzania stadionu na Audi Field. Przypominamy, że to właśnie z tym klubem mistrzowie Niemiec rozegrają swój pierwszy sparing (20 lipca).

Następnie 43-latek wziął udział w spotkaniu z kibicami, obejrzał z innymi Der Klassiker oraz spotkanie D.C. United z New England Revolution, po czym spotkał się z prezesem klubu DCU – Danitą Johnson.

W trakcie nadchodzącego tournée (18-24 lipca), podopieczni Juliana Nagelsmanna rozegrają jeszcze jeden sparing. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, to niemieckie i amerykańskie media zgodnie informują, że rywalem „Bawarczyków” będzie Manchester City.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...