DieRoten.pl
Reklama

Pierwszy cybertrening Bayernu z Sane, Nianzou i Nuebelem

fot.
Reklama

Zgodnie z ustalonym wcześniej planem piłkarze rekordowego mistrza Niemiec oficjalnie rozpoczęli wczoraj przygotowania do turnieju Ligi Mistrzów.

Urlop zawodników i sztabu szkoleniowego bawarskiego klubu oficjalnie dobiegł końca w ubiegłą niedzielę – przed dwoma dniami wszyscy bez wyjątku przeszli obowiązkowe badania na obecność koronawirusa.

Jak poinformował „Bild” – wszystkie wyniki testów dały wyniki negatywne, co jednocześnie oznaczało zielone światło dla monachijczyków na rozpoczęcie przygotowań do Ligi Mistrzów. Zgodnie z planem – wczoraj odbył się pierwszy cybertrening „Bawarczyków” pod czujnym trenerów FCB.

W zajęciach z kolegami brali udział przede wszystkim sprowadzeni tego lata piłkarze, czyli Leroy Sane, Alexander Nuebel oraz Tanguy Nianzou. Sesja treningowa obejmowała między innymi ćwiczenia wytrzymałościowe oraz kondycyjne.

Na dziś zaplanowano kolejny cybertrening i testowanie na obecność koronawirusa. Z kolei jutro gracze „Gwiazdy Południa” powinni wznowić zajęcia w małych grupach przy Saebener Strasse. Bayern potwierdził także, że w niedzielę 26 lipca FCB rozpocznie pełne treningi zespołowe.

− Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, kim jesteśmy i na co nas stać jako zespół powiedział Alaba.

Mecz rewanżowy z Chelsea na Allianz Arenie w Monachium odbędzie się dokładnie 8 sierpnia o 21:00, jednakże nieco wcześniej, bo 31 lipca o 16:00 podopieczni Hansiego Flicka zagrają towarzysko z Olympique Marsylią.

Źródło: Bild.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...