Piękny gol Robbena w meczu reprezentacji Holandii

Arjen Robben poszedł w ślady swoich kolegów z Bayernu Monachium i również wraz ze swoją reprezentacją nie wygrał meczu. W rozegranym w dniu dzisiejszym spotkaniu kadry narodowej Holandii z Japonią padł remis 2:2, choć do przerwy 2:1 prowadził zespół kierowany przez dobrze nam znanego szkoleniowca Louisa van Gaala. Godne uwagi jest fakt, iż Arjen wystąpił w tej potyczce w roli kapitana.

Wynik pojedynku otworzył w 13. minucie Rafael van der Vaart, zaś na pięć minut przed końcem pierwszej połowy na listę strzelców pięknym strzałem wpisał się pomocnik Bayernu Monachium (39.). Jeszcze przed zejściem do szatni kontaktowe trafienie zaliczył Yuya Osako (44.). Po zmianie stron padła tylko jedna bramka, autorstwa Keisuke Hondy.

Aby zobaczyć fantastycznego gola Robbena kliknij TUTAJ.