DieRoten.pl
Reklama

Pavlovic zostanie nagrodzony nowym kontraktem

fot. canno73 / Photogenica
Reklama

W pierwszym zespole rekordowego mistrza Niemiec możemy wyróżnić kilku młodych i niezwykle utalentowanych piłkarzy.

Jednym z nich jest Aleksandar Pavlović, który przebojem wdarł się do pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec i wywalczył sobie miejsce w wyjściowej XI.

Warto wspomnieć, że w listopadzie minionego roku młody Niemiec o serbskim pochodzeniu otrzymał nowy kontrakt, który związał go z bawarskim klubem do końca czerwca 2027 roku. Nikt jednak nie spodziewał się wtedy, że 19-latek tak „wystrzeli” ze swoją formą w Bayernie.

Wkrótce nagroda w postaci nowej umowy!

Jak z kolei donosi tygodnik „Sport Bild”, w niedalekiej przyszłości można spodziewać się nowej umowy dla utalentowanego pomocnika. Oczekuje się, że kontrakt Pavlovica zostanie przedłużony poza 2027 rok – szefowie oraz kierownictwo sportowe Bayernu są pod wielkim wrażeniem rozwoju zawodnika, jego formy oraz występów.

Aleksandar otrzyma nie tylko nową umowę, ale i również podwyżkę w ramach nagrodzenia jego starań.

Aleksandar Pavlovic

W bieżącym sezonie 2023/24, Aleksandar Pavlovic miał okazję wystąpić w 17 meczach o stawkę dla pierwszego zespołu rekordowego mistrza Niemiec. Jego dorobek w tym czasie to 2 bramki oraz 2 asysty. Portal „Transfermarkt.de” szacuje wartość 19-latka na około 25 milionów euro.

Źródło: Sport Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...