DieRoten.pl
Reklama

Pavlovic od początku w pomocy?

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników ekipy rekordowego mistrza Niemiec. Po przerwie monachijczycy wracają do akcji w Bundeslidze.

Dokładnie o 18:30 klub ze stolicy Bawarii rozegra swoje dwudzieste trzecie oficjalne spotkanie w Bundeslidze w sezonie 2023/24. Tym razem zawodnicy prowadzeni przez Thomasa Tuchela zmierzą się na wyjeździe z ekipą RB Lipsk.

Miejscem tego boju będzie Allianz Arenie w Monachium. Warto wspomnieć, że po raz ostatni obie ekipy spotkały się ze sobą we wrześniu 2023 roku (wówczas padł remis 2:2).

Wyjściowa XI „Bawarczyków” na dzisiejszy pojedynek pozostaje tajemnicą, ale mając na uwadze słowa trenera FCB z wczorajszej konferencji prasowej, to można wyciągnąć kilka wniosków i pokusić się o możliwe zestawienie Bayernu w tym starciu.

W porównaniu do przegranej z Bochum sprzed kilku dni, dziś należy spodziewać się zmian w XI. Od samego początku ma zagrać m. in. Aleksander Pavlovic. Ponadto w obronie ma wystąpić Joshua Kimmich. Jak może zagrać bawarski klub? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Jak może zagrać Bayern?

Neuer - Kimmich, de Ligt, Min-jae, Guerreiro - Pavlovic, Goretzka - Sane, Mueller, Musiala - Kane.

Źródło: Bild
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...