DieRoten.pl
Reklama

Pavard: Zrobimy wszystko, aby zdobyć mistrzostwo

fot. Shutterstock
Reklama

Niestety, ale po ostatnim remisie z Manchesterem City, klub ze stolicy Bawarii przestał się już liczyć na drugim froncie w tym sezonie.

Po tym jak monachijczycy zostali wyeliminowani z Ligi Mistrzów przez Manchester City (porażka 0:3 w pierwszym meczu oraz remis 1:1 w rewanżu), piłkarze Bayernu liczą się już tylko w walce o mistrzostwo Niemiec.

Krótko po środowej eliminacji z Champions League, w mediach społecznościowych swój wpis zamieścił Benjamin Pavard, który podkreślił, że rozczarowanie jest wielkie. Niemniej jednak Francuz zapowiada, że mistrzowie Niemiec dadzą z siebie wszystko, aby wygrać Bundesligę.

− Rozczarowanie jest wielkie, ponieważ nie udało nam się uzyskać wyniku, o który walczyliśmy. Otrzymaliśmy niesamowite wsparcie od Was w tej edycji Champions League. Razem przeszliśmy przez wielkie emocje. Jednakże sezon jeszcze się nie skończył - skupiamy się na Bundeslidze i zrobimy wszystko, aby zdobyć tytuł – napisał Pavard.

Wpis w social mediach zamieścił także rodak Benjamina, a będąc dokładniejszym Kingsley Coman, który zapowiedział, że w przyszłym sezonie „Bawarczycy” powrócą po więcej.

− Daliśmy z siebie wszystko tamtego wieczoru. Wasze wsparcie było niesamowite przez cały wieczór, nawet po końcowym gwizdku. W przyszłym roku wrócimy po więcej, bo zasługujecie na więcej – napisał Coman.

Źródło: Insta
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...