DieRoten.pl
Reklama

Palhinha już po badaniach lekarskich, ale...

fot. vitaliivitleo / Photogenica
Reklama

Na ten moment klub ze stolicy Bawarii potwierdził dwa transfery do pierwszego zespołu FCB na nadchodzący sezon 2024/2025.

Będąc dokładniejszym mowa o dwójce takich zawodników jak Hiroki Ito (sprowadzony z ekipy VfB Stuttgart) oraz Michael Olise (ściągnięty z angielskiego Crystal Palace). Niebawem do grona tych graczy powinien dołączyć także Joao Palhinha.

Najnowsze doniesienia w sprawie Portugalczyka przedstawił wczoraj w programie „Transfer Update – die Show”, dziennikarz Florian Plettenberg, który jest przekonany, że jeszcze w tym tygodniu pomocnik powinien podpisać długoterminowy kontrakt z „Bawarczykami”.

Joao już po badaniach

Jak się okazuje, krótko po odpadnięciu z mistrzostw Europy z Portugalczykami, Joao zjawił się w Monachium, aby przejść niezbędne badania medyczne. Niemniej jednak transfer zawodnika nie został jeszcze ogłoszony, zaś Palhinha powrócił krótko po tym do Londynu.

Z ustaleń Plettenberga wynika, że przed finalizacją tego transferu, należy jeszcze dograć na ostatni guzik drobne szczegóły z Anglikami, jednakże uspokajając fanów – wszystko zmierza w dobrym kierunku i zgodnie z planem.

Kiedy już wszystko zostanie dograne, Portugalczyk ponownie zjawi się w Monachium i złoży podpis pod kontraktem. Sam zawodnik nie może już doczekać się, aby wystąpić w koszulce FCB. Wszystko wskazuje również na to, że jeszcze w tym tygodniu 28-latek podpisze umowę.

Mimo przeciągającego się ogłoszenia tego ruchu, kibice „Gwiazdy Południa” mogą spać spokojnie, bo jak podkreślił wspomniany wyżej dziennikarz – transfer dojdzie do skutku niezależnie od wszystkiego.

Źródło: Transfer Update - die Show
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...