DieRoten.pl

Palhinha: Bayern? To była okazja życia

fot. livephotosport / Photogenica
Reklama

Pod koniec letniego okienka transferowego, Bayern Monachium był niemalże o krok od pozyskania nowego środkowego pomocnika dla zespołu Thomasa Tuchela.

Przypominamy, że zawodnikiem tym był Joao Palhinha – Portugalczyk był już nawet po badaniach medycznych i sesji zdjęciowej jako nowy piłkarz Bayernu, ale ostatecznie transfer nie doszedł do skutku, jako że Fulham zablokował sprzedaż, albowiem Anglicy nie znaleźli na czas następcy pomocnika.

Mimo wszystko media od wielu tygodni nieustannie spekulują, że tej zimy „Bawarczycy” ponownie postarają się o reprezentanta Portugalii, który w niedawnym podcaście „Podcast Fulham Fix” odniósł się do szalonej końcówki minionego okienka transferowego.

− Miałem tę możliwość kilka miesięcy temu, aby dołączyć do Bayernu. To nie jest tak, że nie szanowałem Fulhamu. Wręcz przeciwnie – szanuję klub, kolegów, sztab i wszystkich kibiców. Znam historię tego klubu – powiedział Palhinha.

− Jednakże w piłce każdy z nas zawsze marzy o różnych osiągnięciach. Dorastając marzyłem o takich możliwościach. Co do Bayernu, będę szczery – to była okazja życia, która się nadarzyła. Kiedy w życiu przytrafia Ci się coś takiego jak oferta Bayernu, nie możesz myśleć o niczym innym (…) – dodał.

− Nie mam pojęcia, czy to się powtórzy, czy nie. Chcę po prostu robić swoje, rozwijać się i pracować nad moimi słabościami (…). Nie lubię rozpamiętywać przeszłości. Ale jestem pewny, że wszystko, co wydarzyło się w moim życiu, wydarzyło się z jakiegoś powodu – podsumował Joao Palhinha.

W bieżącym sezonie 2023/24 Joao Palhinha miał okazję wystąpić łącznie w 12 meczach o stawkę dla Fulham, w których to strzelił 2 bramki. Z kolei jego łączny dorobek dla angielskiego klubu to 52 spotkania oraz 6 trafień.

Źródło: Podcast Fulham Fix
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...