DieRoten.pl
Reklama

Overmars o zainteresowaniu Bayernu osobą ten Haga: Cieszy mnie to

fot.
Reklama

Od wielu już miesięcy w mediach na całym świecie spekuluje się, że potencjalnym następcą Niko Kovaca w zespole rekordowego mistrza Niemiec może być Erik ten Hag.

Co więcej nie tak dawno temu sam holenderski szkoleniowiec przyznał wprost, że gdyby tylko otrzymał telefon od Bayernu Monachium z ofertą pracy, to nie mógłby raczej wykluczyć przyjęcia posady trenera bawarskiego klubu.

Ostatnio na temat Erika ten Haga wypowiedział się dyrektor sportowy Ajaxu, czyli Marc Overmars. 46-latek zapytany o ostatnie plotki i zainteresowanie monachijczyków osobą szkoleniowca amsterdamczyków przyznał wprost, że nie jest zdziwiony i cieszy się tym faktem.

Bayern zainteresowany Erikiem? Cieszy mnie to. To tylko świadczy o tym, że ten Hag radzi sobie dobrze. Zawsze musisz pozostać realistą – powiedział Overmars.

− Jeśli tak wielki klub zgłasza się po Ciebie, to ile razy w życiu przytrafi Ci się taka okazja? Zawsze musisz mieć swoich następców. To się tyczy mnie, naszych zawodników, ale i również Erika – podsumował Holender.

Erik ten Hag doskonale zna Bayern Monachium, albowiem w przeszłości miał już przecież okazję pracować w FCB – miało to miejsce w latach 2013-2015, kiedy to prowadził drugą drużynę. Obecnie Holender uchodzi za jednego z najlepszych trenerów w Europie i spekuluje się, że prędzej czy później jego kolejnym przystankiem w karierze będzie klub z absolutnej czołówki.

Źródło: Fox Sports
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...