DieRoten.pl
Reklama

Otwarty trening Bayernu

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Wielkimi krokami zbliża się kolejne spotkanie z udziałem zawodników rekordowego mistrza Niemiec − już w najbliższą środę monachijczycy zagrają na wyjeździe z 1. FC Saarbruecken.

Piłkarze Bayernu mają za sobą już kolejny mecz ligowy. W ubiegłą sobotę mistrzowie Niemiec w ramach dziewiątej kolejki Bundesligi pokonali na własnym podwórku SV Darmstadt aż 8:0.

Z kolei już w tę środę podopiecznych Thomasa Tuchela czeka następne wyzwanie. Rywalem bawarskiego klubu będzie ekipa 1. FC Saarbruecken (III Liga). Początek starcia na Ludwigsparkstadion zaplanowano dokładnie o 20:45.

Dziś przed południem (początek o 10:30) rozpocznie się z kolei pierwsza sesja treningowa dla zawodników „Gwiazdy Południa", którzy rozpoczną tym samym przygotowania do następnego boju w DFB Pokal.

Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu zamieszczonym na „FCB.de”, dzisiejszy trening będzie publiczny, dlatego też fani będą mogli uczestniczyć w zajęciach i dopingować swoich ulubieńców (nie ma żadnego limitu dotyczącego maksymalnej liczby widzów).

Ponadto „Bawarczycy” w swoich klubowych mediach udostępnią też darmowy stream, dzięki czemu każdy zainteresowany może śledzić zajęcia FCB.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...