DieRoten.pl
Reklama

Ostatni domowy mecz FCB II w tym roku

fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Reklama

Biorąc pod uwagę bieżący sezon 2022/23, druga drużyna Bayernu Monachium ma już za sobą łącznie dwadzieścia dwa oficjalne spotkania w ramach bawarskiej ligi regionalnej.

Warto jednak wspomnieć, że tydzień temu pojedynek z Turkgucu Muenchen został zawieszony po 45 minutach z racji na interwencję policji w sektorze gości. Dzisiejszego wieczoru podopieczni Holgera Seitza zmierzą się na własnym podwórku z drużyną DJK Vilzing.

Początek starcia na Gruenwalder Stadion zaplanowano dokładnie o 19:00. Dla monachijczyków będzie to zarazem ostatni pojedynek na własnym podwórku w tym roku kalendarzowym. W związku z tym cel „Bawarczyków” jest jeden – zakończyć rok u siebie z 3 punktami na koncie.

− Cieszę się z mojego powrotu jako trener na Gruenwalder Stadion. Spodziewamy się silnego przeciwnika. To nie będzie łatwy mecz, ale na pewno chcemy zakończyć nasz ostatni domowy mecz z trzema punktami na koncie – powiedział przed meczem trener Seitz.

Po rozegraniu dwudziestu jeden kolejek, piłkarze Bayernu II zajmują obecnie piątą lokatę w tabeli bawarskiej ligi regionalnej. Dorobek monachijczyków to 32 punkty – na wynik ten przełożyło się 9 zwycięstw, 5 remisów i 7 porażek. Bilans bramkowy FCB II to z kolei 45 zdobytych oraz 35 straconych goli.

Dzisiejszy pojedynek monachijczyków będzie można zobaczyć za darmo w klubowych mediach. Dostępny będzie przede wszystkim stream na kanale YouTube bawarskiego klubu.

Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...