DieRoten.pl
Reklama

Omar Richards niebawem trafi do Nottingham

fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Reklama

Jeśli doniesienia z kilku ostatnich godzin okażą się prawdziwe, to w najbliższych dniach Bayern Monachium potwierdzi odejście kolejnego zawodnika.

Po tym jak Marc Roca odszedł do Leeds United (monachijczycy zarobili na tym transferze 12 milionów euro podstawy plus 5 milionów euro w bonusach), niebawem jego śladem może podążyć Omar Richards, który jest już o krok od przenosin do Premier League.

Jak poinformował w południe angielski „Daily Telegraph”, Nottingham Forest uzgodniło już wszystkie warunki transferu z klubem ze stolicy Bawarii. Finalizacja tego ruchu powinna nastąpić lada dzień (niektóre źródła spekulują o prezentacji w najbliższy weekend).

Jeśli mowa o kwocie odstępnego, to na sprzedaży Anglika do ekipy „Tricky Trees”, mistrzowie Niemiec mogą zainkasować około 10 milionów euro.

Doniesienia te potwierdza również Florian Plettenberg z niemieckiego „Sky”. Omar ostatecznie wyraził zgodę na przenosiny, zaś Anglicy osiągnęli już pełne porozumienie z „Bawarczykami” w sprawie transferu, który jest już tylko kwestią czasu.

Omar Richards

Angielski defensor na Allianz Arenę trafił latem zeszłego roku na zasadzie wolnego transferu z drużyny Reading. Od momentu swojego debiutu w pierwszej drużynie rekordowego mistrza Niemiec, Omar Richards zdobył z kolegami 2 tytuły, rozegrał 17 spotkań oraz zaliczył 1 asystę.

 

Źródło: Sky / Daily Telegraph
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...