DieRoten.pl

Omar Richards: Cieszę się, że trenerzy mi zaufali

24.10.2021, 17:44:36
DieRoten.pl

W ostatnim meczu ligowym Bayernu z TSG Hoffenheim, szansę odpoczynku otrzymało kilku zawodników pierwszego składu, którzy w ostatnim czasie grali niemalże we wszystkich meczach bez wyjątku.

Przypominamy, że Bayern dopisał do swojego dorobku komplet punktów i pokonał na własnym podwórku TSG Hoffenheim 4:0 (raport z tego spotkania znajdziecie tutaj).

Podczas gdy kilku graczy odpoczywało i zaczęło mecz na Allianz Arenie na ławce, to szansę debiutu w wyjściowej XI w Bundeslidze otrzymał Omar Richards. Angielski defensor spisał się bardzo dobrze i rozegrał solidne zawody, wygrywając w sumie 24 pojedynki.

Po ostatnim gwizdku, Anglik udzielił krótkiego wywiadu, w którym odniósł się do swojego debiutu oraz zaufania trenerów. 23-latek nie ukrywa, iż spełniają się jego kolejne marzenia – najpierw debiut w Lidze Mistrzów, a teraz w niemieckiej pierwszej lidze.

− Jestem bardzo szczęśliwy, że dostałem szansę w wyjściowej jedenastce i że trenerzy we mnie uwierzyli. Jestem zadowolony ze swojego występu i z drużyny. Najważniejsze, że udało nam się wygrać u siebie – powiedział Richards.

− Miałem nieco gęsiej skórki. Jako dziecko marzysz o takich rzeczach. Czuję, że spełniam swoje marzenia. Najpierw mecz w Lidze Mistrzów, a teraz pierwszy występ w trykocie Bayernu od samego początku – mówił dalej.

− To było coś niesamowitego dla mnie. Mogłem poczuć te wsparcie kibiców zgromadzonych na trybunach. Cieszyłem się każdą minutą spędzoną na boisku – podsumował Omar Richards.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)26.10.2021 22:14
Oby dostawał szanse w miarę możliwości.
25.10.2021 12:25
Jeszcze dużo pracy przed nim ale talent ma, wystarczy go tylko oszlifować.
24.10.2021 19:51
Wczoraj wykorzystał swoją szansę i powinien dostawać swoje minuty. Oby nadal grał tak jak wczoraj to będzie dobrym transferem.
24.10.2021 19:26
bardzo dobry występ wczoraj mam nadzieje że częściej go będziemy widzieli na boisku bo potencjał chłopak ma
24.10.2021 18:05
Wczoraj spotkanie w jego wykonaniu solidne i dał sygnał, że może zluzować od czasu do czasu Lucasa czy Daviesa.