DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Tuchel odchodzi!

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Nie ulega już wszelkiej wątpliwości, że Bayern stoi przed ogromnym wyzwaniem, jeśli mowa o poszukiwaniach nowego trenera na sezon 2024/2025.

Po tym jak kilku trenerów odrzuciło w ostatnich tygodniach propozycję pracy w bawarskim klubie, w mediach powrócił temat ponownego dogadania się i porozumienia z Thomasem Tuchel w kwestii dalszej współpracy.

Jeszcze wczoraj wiele wskazywało na to, że Niemiec pozostanie, zaś wszystkie zaangażowane strony dojdą do zgody. Niemniej jednak rzeczywistość po raz kolejny okazała się inna.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przy okazji boju z TSG Hoffenheim, obecny jeszcze szkoleniowiec „Gwiazdy Południa” zapytany o swoją przyszłość, potwierdził otwarcie, iż jest to jego ostatnie spotkanie z dziennikarzami przed spotkaniem FCB w karierze trenerskiej.

− Porozumienie z lutego pozostaje - prowadziliśmy co prawda rozmowy w ostatnich dniach, ale byliśmy w stanie osiągnąć porozumienia co do dalszej współpracy – powiedział Tuchel.

− Oczywiście, że to trudne. Doświadczenia takie jak w Lidze Mistrzów przeciwko Lazio, Arsenalowi czy Realowi spajają nas razem. Opinie po ostatnich kilku tygodniach były podstawą do ponownej rozmowy. Nie osiągnęliśmy jednak porozumienia. Nie będę mówił o powodach. Umowa z lutego pozostaje w mocy – podsumował Thomas Tuchel.Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...