DieRoten.pl

Oficjalnie: Nowy skład skautów w Campusie

03.08.2021, 06:38:14
DieRoten.pl

Na przestrzeni ostatnich tygodni w Campusie bawarskiego klubu doszło do wielu zmian – mowa przede wszystkim o nowych twarzach oraz nowych stanowiskach dla poszczególnych trenerów.

Ostatnio Bayern Monachium oficjalnie potwierdził doniesienia prasowe – zespół skautów w akademii piłkarskiej bawarskiego klubu został zrestrukturyzowany pod względem zadań i personelu.

Florian Zahn, który jako skaut pracuje dla „Gwiazdy Południa” już od stycznia minionego roku, został oficjalnie mianowany jako nowy Team Leader i szef skautingu w Campusie. Warto wspomnieć, że w przeszłości Niemiec pracował jako łowca talentów w Chelsea.

39-latek od teraz będzie w jeszcze większym stopniu zaangażowany w ustalanie składów poszczególnych drużyn. Co więcej jego zadaniem będzie również pośredniczenie między skautingiem juniorów a skautingiem pierwszego zespołu bawarskiego klubu.

Ponadto jego nowymi współpracownikami oraz członkami drużyny skautów zostali 32-letni Vito Leccese oraz 39-letni Gurkan Karahan. Pierwszy z nich również wcześniej pracował dla „The Blues”, podczas gdy jego starszy o kilka lat kolega był związany przez lata z Augsburgiem.

Ogółem rzecz biorąc w zespole skautów Campusu, którym przewodzi Florian Zahn oprócz wspomnianej wyżej dwójki znajdują się także: Dominik Beckenbauer, Soren Radsack oraz Fabrian Luelsdorf.

− Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Florian Zahn objął to ważne stanowisko. Ma duże doświadczenie w wyszukiwaniu talentów i jest bardzo dobrze znany w regionie, kraju i w europejskiej piłce. Razem ze swoim zespołem wykona wartościową pracę, abyśmy mieli jeszcze więcej najlepszych talentów i jeszcze więcej indywidualnej jakości do rozwoju w Campusie – skomentował Holger Seitz z Campusu.

źródło: FCB.de

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (3)

reklama04.08.2021 12:21
Pora na bardziej efektywny campus.
03.08.2021 14:18
ufff bo już się bałem, że jakiś 23 latek przez urząd pracy dostał fuchę.
03.08.2021 11:31
Ogromne wzmocnienie!! Brawo dla zarządu że udało się go zatrudnić!!