DieRoten.pl
Reklama

Oficjalnie: Nate Weiss w Campusie FCB

fot. Ł. Skwiot
Reklama

Klub ze stolicy Bawarii potwierdził, że wraz z początkiem sezonu 2024/2025, szeregi kierownictwa Campusu wzmocni trener Nate Weiss.

Bayern Monachium potwierdził oficjalnie, że kontrakt z „Bawarczykami” podpisał trener specjalny Nate Weiss, który będzie zajmował się młodzieżowymi drużynami Bayernu.

Warto wspomnieć, że 36-letni Amerykanin przeniesie się do akademii piłkarskiej FCB ze Stuttgartu, gdzie pracował nieprzerwanie od lipca 2021 roku – najpierw jako trener rozwojowy, a następnie jako trener techniczny (wcześniej był zatrudniony w Fuerth, DFB oraz w Norymberdze).

Jak czytamy na oficjalnej stronie „FCB.de”, amerykański szkoleniowiec w Monachium będzie pełnił rolę indywidualnego trenera w obszarach przejściowych i wydajności.

− Cieszymy się, że możemy powitać Nate’a Weissa jako nowego członka naszego sztabu trenerskiego w Campusie – powiedział Halil Altintop.

− To sprawdzony specjalista, który w ostatnich latach z powodzeniem pracował w profesjonalnych rozgrywkach i zdobył bogate doświadczenie. Jego wiedza jest cennym dodatkiem do pracy szkoleniowej naszych zawodników w obszarach wydajności i przejściowych – podsumował Halil Altintop.


Źródło: FCB.de
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...