DieRoten.pl

Oficjalnie: Bayern wznowił treningi!

06.04.2020, 14:49:50
DieRoten.pl

Bardzo pozytywne informacje napływają do nas wprost z ośrodka treningowego Bayernu Monachium, który przypomnijmy mieści się przy Saebener Strasse.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami do treningów drużynowych powrócili dziś piłkarze rekordowego mistrza Niemiec!

Po ponad dwóch tygodniach tak zwanych „cybertreningów” zawodnicy Bayernu Monachium rozpoczęli zajęcia w małych grupach w ośrodku treningowym przy Saebener Strasse. Przypominamy zarazem, że wszystko odbywało się zgodnie z wytycznymi i w porozumieniu z lokalnymi władzami i organami ochrony zdrowia.

Klub przykłada również szczególną uwagę do zasad higieny, aby w jak największym stopniu zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

Po rozgrzewce, piłkarze odbyli trening biegowy, strzelecki oraz ukończyli wiele ćwiczeń mających na celu poprawę techniki. Swojego zadowolenia z faktu wznowienia zajęć nie krył kapitan i numer jeden w bramce „Gwiazdy Południa”, czyli Manuel Neuer.

− To było niesamowite uczucie wrócić do treningów w małych grupach. Poza tym miło było znowu zobaczyć chłopków na żywo. Chciałbym podziękować również klubowi oraz całej reszcie pomocników za umożliwienie nam treningu w tych trudnych czasach – skomentował Neuer.

źródło: FCB.de
Sklep motoryzacyjny - iParts.pl

KONKURS TYPERA

DieRoten.pl
Sprawdź swoje umiejętności i typuj z DieRoten. Wygrywaj nagrody!

Dodaj komentarz

Możliwość dodawania komentarzy została wyłączona!

KOMENTARZE (5)

reklama16.04.2020 13:22
07.04.2020 09:53
Wznowienie to kwestia czasu, oczywiście z zachowaniem środków ostrożności (np skoszarowanie uczestników). W tek mądrze zarządzanym kraju jak Niemcy łatwiej opłakiwać, niemiecka piłka ma szanse wyróżnić się na tle reszty oby ruszyła jako pierwsza
06.04.2020 23:07
Teraz tylko czekamy na wznowienie rozgrywek.
06.04.2020 18:16
Oby to dziadostwo trzymało się jak najdalej od Saebener Strasser i nasi spokojnie pracowali nad formą.
06.04.2020 17:37

reklama