DieRoten.pl
Reklama

Nunez i Schick na celowniku Bayernu

fot. J. Laskowski / G. Stach
Reklama

Wypowiedzi Roberta Lewandowskiego sprzed kilku dni wywołały wielkie poruszenie w niemieckich i zagranicznych mediach. Temat przyszłości Polaka jest obecnie wałkowany na każdym kroku.

Po tym jak polski snajper otwarcie zapowiedział, że nie przedłuży kontraktu z „Bawarczykami” i być może nie założy już więcej koszulki Bayernu, w mediach pojawiło się wiele nowych plotek na temat przyszłości naszego rodaka i jego potencjalnych następcach w FCB.

Dziennikarz i ekspert ds. transferów – Matteo Moretto – poinformował ostatnio, że monachijczycy przeczesują już rynek transferowy w celu znalezienia nowego snajpera, który mógłby zastąpić Roberta Lewandowskiego w przypadku jego potencjalnej sprzedaży.

Według włoskiego reportera dla mistrzów Niemiec priorytetem są Patrik Schick oraz Darwin Nunez. Podczas gdy Czech reprezentuje Bayer 04, to Urugwajczyk gra dla Benfiki. W najbliższych dniach wewnątrz klubu odbędą się rozmowy ws. poszukiwań nowego napastnika i obrania odpowiedniej drogi.

Barcelona szykuje ofertę

W tym tygodniu Barcelona ma również rozmawiać z Bayernem ws. Roberta Lewandowskiego. Hiszpanie chcą poznać stanowisko FCB i ich żądania, aby przedstawić pierwszą ofertę kupna Polaka. Pini Zahavi dogadał się już z Laportą w kwestii letniego transferu 33-letniego piłkarza.

Kapitan polskiej reprezentacji może liczyć na trzyletni kontrakt w katalońskim klubie. Mimo wszystko Barca nie może jednak zarejestrować polskiego napastnika. Najpierw należałoby zmniejszyć limit pensji w klubie – dodaje Matteo Moretto.

Źródło: Moretto
GabrielStach

Komentarze

Trwa wczytywanie komentarzy...